Šįvakar žiūrimiausio vasaros televizijos projekto „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ tiesioginiame eteryje įvyko antroji išlikimo kova, kurioje su projektu atsisveikino dar vienas dalyvis. Šį kartą ant karštųjų kėdžių sėdo dvi merginos ir rungėsi dėl išlikimo, o tiesioginės transliacijos pabaigoje – paaiškėjo, kad palikti šou turi žodžio kišenėje neieškanti Aistė Jankauskytė.

 

PRO_6708 PRO_6709

Antroje išlikimo kovoje ant karštųjų kėdžių sėdėjo ir dėl išlikimo kovojo Vitalijaus Cololo vadovaujamos „juodosios velnių komandos“ narės: vyriausia projekto dalyvė, vieniša trijų vaikų mama Ernesta Čaplikienė ir žodžio kišenėje niekada neieškanti Aistė Jankauskytė. Ernesta ant karštosios kėdės buvo pasiųsta, kuomet pliusų – minusų vakare gavo daugiausiai minusų iš kitų savo komandos narių, o Aistė į išlikimo kovą pasiuntė savaitės lyderiu tapęs gražuoliukas, save savimyla vadinantis Žygimantas Petkus.

 

PRO_6752 PRO_6806 PRO_6810

 

„Dviveidė, dviveidė, dviveidė! Prie Ernestos ant antrosios kedės prisijungia Aistė. Kaip ir pasakiau per pliusų – minusų vakarą, dviveidystė man nepatinka. Kai už akių rengiami planai, tai man nepatinka“, – drąsiai tiesioginės transliacijos metu rėžė Žygis.

 

PRO_6816

 

Susumavus telefonu ir internetu balsavusių žiūrovų balsus transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad projektą didele balsų persvara palieka Aistė. Tai antroji dalyvė, kuri projektą paliko po išlikimo kovos. Ernesta sulaukė 15537 palaikymo balsų, o Aistė gavo tik 6606 žiūrovų balsus.

 

PRO_6818

 

Tiesioginėje transliacijoje buvo aptarta ir daugiausiai atgarsių šią savaitę susilaukusi Tori Vikk istorija. Mergina iš projekto buvo pašalinta šiurkščiai pažeidusi projekto taisykles ir galimai vartojusi neaiškios kilmės medžiagas.

 

PRO_6819

 

„Kaip nieko neturi, taip nieko ir nereikia“, – apie netikėtai šią savaitę prarastą dalyvę kalbėjo „juodųjų pragaro velnių“ komandos vadovas Vitalijus Cololo.

 

Antroje TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ išlikimo kovoje buvo atskleistos dalyvių rezgamos intrigos, žaidimo strategijos bei naujai užsimezgantys jausmai. Tiesioginėje projekto transliacijoje žiūrovams savo hitus dovanojo grupė „Pikaso“ ir dainininkė Donalda Meiželytė.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. stebėkite per TV3, visą parą tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Kiekvieną sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – tiesioginės transliacijos iš pramogų ir poilsio komplekso „Karpynė“: kaskart du dalyviai sės ant karštųjų kėdžių ir kausis išlikimo kovoje.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ – per TV3, 2barai.lt ir tv3.lt!