Sekmadienio vakarą pajūryje vyko dar viena populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Kaip ir kaskart tiesioginė išlikimo kovos transliacija pritraukė ne tik gerbėjus namuose, bet ir smalsius pajūrio poilsiautojus, kurių žvilgsniai transliacijai dar neprasidėjus krypo į itin ekstravagantiškai pasipuošusią projekto vedėją Vaidą Skaisgirę.

 

aaab14 (1 of 1) (Small)

 

Kiekvienam vasaros sekmadieniui V. Skaisgirė ruošiasi ypač kruopščiai. Nors savo įvaizdžiais prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė ir laidų vedėja nustebino jau ne kartą, šis – ypatingas.

 

aaab15 (1 of 1) (Small)

 

Jau kelis savaitgalius iš eilės V. Skaisgirę tiesioginiams eteriams puošia dizainerė Agnė Kuzmickaitė. Žinoma moteris vilkėjo dizainerės kurtą elegantišką juodą plunksnomis puoštą suknelę bei itin moterišką rausvą grakščias kojas atidengiančią suknelę. Abu drabužiai buvo išmarginti kūrėjos simboliu tapusiais drugeliais.

 

aaab16 (1 of 1) (Small)

 

Tačiau šiam sekmadieniui V. Skaisgirė pasirinko visai kitokį įvaizdį – apsivilko itin ekstravagantišką baltą spalvotais drugeliais puoštą pūstą tiulio ir džinsinės medžiagos sijoną. Moters įvaizdžiu kaip visuomet pasirūpino kūrybinis duetas „ŠaŠa“ – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė.

 

„Praėjusiems eteriams daugiausiai rinkomės labai elegantiškus ir klasikinius derinius. Šį kartą norėjosi šiek tiek paeksperimentuoti“, – sakė J. Šatas, prie A. Kuzmickaitės sijono priderinęs odinę vyšnių spalvos palaidinę be rankovių.

 

aaab17 (1 of 1) (Small)

 

„Manau, kad pati šou specifika ir konceptas diriguoja tam tikras taisykles. Dalyvių kasdienybėje ir išlikimo kovose viskas yra labai netikėta, todėl tai norėjosi atskleisti ir per vedėjos įvaizdį“, – tikino stilistas.

 

Šiandienos transliacijoje – išties daug netikėtumų. Išlikimo kovos dalyviai paaiškės tik transliacijai prasidėjus, bus aptariami svarbiausi savaitės įvykiai: Juozo ir Ievos ašaros, besimezgantys konfliktai, apkalbos ir milžiniška konkurencija. Apie visa tai ir daugiau – šiandien, 19.30 val. „2 Barai‘ tiesioginėje išlikimo kovoje.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba devyni bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos – Karolio Bakūno