„Vos 16-os sukūriau šeimą – tapau tėvu. Tai ir buvo didžiausias išbandymas – visi į mane žiūrėjo kaip į pienburnį, o aš turėjau sukti galvą, kaip išlaikyti šeimą. Yra tekę dirbti net keturiuose darbuose vienu metu. Nuovargis buvo toks – kad verkiau….“, – jau šį ketvirtadienio vakarą pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos 36-erių televizijos ir radijo laidų vedėjas, Tomas Langvinis. Neseniai Tomas susilaukė trečiojo vaiko. Jo pirmagimiui šiuo metu – 19-a.

 

langvinis_sportas

Garsus vyras neslėps, jis iki šiol dėkingas savo tėvams, už tuomet suteiktą moralinį ir finansinį palaikymą. „Jei ne mano tėvai, su žmona ir ką tik gimusiu sūnumi mums būtų tekę išgyventi vos už 100 litų per mėnesį“, – pasakos T.Langvinis.

 

Dainininkas Donatas Čižauskas prisipažins, kad išbandymą asmeniniame gyvenime patyrė tuomet, kai sutiko dalyvauti didžiausia LNK sezono premjera vadinamame projekte „Aš galiu!“. „Netrukus – mano vestuvės. Visi žino, kiek užtrunka pasiruošimas vestuvėms, ypač kai iki jų likę vos porą mėnesių. Išgirdusi, kad dalyvausiu naujame TV projekte, todėl medaus mėnesį ko gero teks atidėti, kaip ir pačias vestuves, mano sužadėtinė numetė ragelį… Kai aistros nurimo, ji iškėlė man sąlygą – „Gerai pagalvok, ar nori vesti, ar filmuotis…“, – atviraus D.Čižauskas.

 

Tuo metu Jurijus Smoriginas studijoje susirinkusioms Lietuvos garsenybėms ne tik atskleis slaptą kirminų receptą, tačiau ir paruošęs jį studijoje siūlys visiems pasivaišinti.

 

Garsūs žmonės apie asmeniškiausius išbandymus, tekusius gyvenime, jau šiandien, pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“, jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. tik per LNK.