LNK laidoje „Diagnozė: valdžia“ trečiadienį 20.20 val. susirems verslininkas Ramūnas Karbauskis ir įtakinga socialdemokratė, buvusi ūkio ministrė Birutė Vėsaitė.

 

Kodėl Sausio 13-osios didvyriai priversti valgyti labdaros valgyklose, o parlamentarams jau nuo sausio dviem tūkstančiais didėja alga?

 

Turto už beveik 400 mln. Lt valdantis verslininkas ir politikas Ramūnas Karbauskis Seimą iš asmeninių lėšų galėtų išlaikyti ketverius metus, tačiau sako, kad parlamentarus paliktų be darbo.

„Teoriškai galėčiau, tačiau tokios komandos niekada nesamdyčiau“,  – tikina R. Karbauskis, dvi kadencijas praleidęs Seime.

 

Anot verslininko, valdžia dirba chaotiškai ir neturi jokio plano, o nepatenkinti žmonės toliau kenčia.

 

Lietuvių Tautinio centro vadovas Ričardas Čekutis, ant Tauro kalno Vilniuje žadėjęs revoliuciją tikina, kad į valdžią einama tik užsidirbti, o ne tarnauti liaudžiai.

 

„Atleiskime 50 proc. valdininkų ir pamatysime, kad niekas nepasikeis, liks daugiau pinigų biudžete. Ne dirbti kitiems, o užsidirbti einama“, – teigia R. Čekutis.

 

Ar dar yra ko laukti, galbūt ne veltui žmonės masiškai išvažiuoja?

 

„Skambinau bankininkui. Maloniai nustebau, gausiu kelių tūkstančių pensiją“, – sako pramogų verslo  rykliu vadinamas Jogaila Morkūnas, aiškinantis, kad veiklūs žmonės Lietuvoje turi ką veikti, nors valdžia ir kaišo pagalius į ratus.

 

Socialdemokratė, buvusi ūkio ministrė Birutė Vėsaitė tikina, kad valdžia turi planą – gyvenimas gerėja, tik žmonės to dar esą nepastebi. „Dabartinė valdžia veikia kaip išminuotojai, nes praėjusi valdžia paliko labai daug minų“, – aiškina B. Vėsaitė.

Kas sieja R.Karbauskį ir gandrus, kodėl B.Vėsaitė nešioja skrybėles? Kodėl B. Vėsaitė ir R. Karbauskis už lietuvišką mėšlą?  Kas slypi laidos svečių lagaminuose?

„Diagnozė: valdžia“ trečiadienį 20.20 val. per LNK.