Vasara – tai nuostabus metų laikas, kai galiausiai galima išeiti atostogų, poilsiauti paplūdimyje, maudytis vandens telkiniuose ir atsipalaiduoti medžių pavėsyje. Tačiau atsiminkite, kad paplūdimį dalijatės su daugybe skirtingų žmonių, kurie gali turėti visiškai kitokias nei jūsų asmenybes ir dienotvarkes. Štai kokių veikėjų galima sutikti paplūdimiuose, nepriklausomai nuo valstybės!

 

papludimys

14 žmonių tipų, kuriuos galima sutikti paplūdimyje:

 

 • Šiaurietis. Šūkis: „Ar nepamiršai saulės kremo?“. Atributai: nuo saulės saugantys losjonai, purškikliai, skėtis, skrybėlė, marškiniai, rankšluostis, losjonas nuo nudegimų. Charakteristika: vis tiek nudega odą, nors ir slepiasi po skėčiu ir paplūdimyje buvo, kai debesuota, rašo brigthside.me.

 

 • Kultūrizmo modelis. Šūkis: „Paduok man kūno aliejaus!“. Atributai: mini paplūdimio šortukai, kūno aliejus, saulės akiniai. Charakteristika: ruošiasi vasarai iš anksto ir gali nusifotografuoti su jumis, jeigu norite panervinti buvusį partnerį.

 

 • Saulės mėgėjas. Šūkis: „Turiu įdegti visas savo kūno vietas!“ Atributai: patogūs paplūdimio šortukai, kuriuos galima modifikuoti į kelnaites su juostele. Charakteristika: gali vaikščioti aplinkui ir žiūrėti kažkur į tolį.

 

 • Meilės ieškotoja. Šūkis: „Galbūt čia sutiksiu savo gyvenimo meilę!“. Atributai: seksualus maudymosi kostiumėlis, aukšti kulniukai, apyrankės ir bet kas, kas žiba. Charakteristika: viską žiną apie fotogeniškiausius kampus.

 

 • Skulptorius. Šūkis: „Pastatykime smėlio pilį!“ Atributai: jų rankos, plastikinis puodelis, kibirėlis ir kastuvėlis. Charakteristika: per 30 minučių gali pastatyti trijų aukštų smėlio rūmus.

 

 • Mėgėja apsinuoginti. Šūkis: „Noriu dėvėti sukneles be petnešėlių!“ Atributai: rankos ir jūros kriauklės. Charakteristika: gali mėgautis savo pačios kompanija ir nekreipti dėmesio, kad kiti žmonės spokso į ją.

 

 • Delfinas. Šūkis: „Vanduo yra viskas, ko man reikia“. Atributai: rankos ir kojos. Charakteristika: gali sukelti labai didelius vandens purslus.

 

 • Aktyvus socialinių tinklų naudotojas. Šūkis: #kojos #geriausiadiena #atostogos #patinka #karštis #vasara #myliuvasarą #vasara2018 #vasaravaldo (gali būti angliškai). Atributai: telefono kamera. Charakteristika: gali praleisti visą dieną, darydamas ir redaguodamas naujas nuotraukas, kol gaus tobulą kadrą.

 

 • Nuolat alkanas asmuo. Šūkis: „Vanduo skatina mane išalkti!“. Atributai: gaivieji gėrimai, traškučiai, riešutai, vaisiai, uogos… Charakteristika: visada kažką valgo: gatvės ir paplūdimio pirkėjams yra tikras nuolatinių pajamų šaltinis.

 

 • Išdaigininkas. Šūkis: „O, taip! Čia bus labai juokinga!“. Atributai: medūzos ir kiti jūros gyvūnai. Charakteristika: tyliai prisliūkina, kad tik išgąsdintų kitus žmones.

 

 • Vakarėlių liūtas. Šūkis: „Atėjau čia pašėlti!“. Atributai: alus, skrybėlė, keistas įdegis. Charakteristika: pažadina visus naktį ir būna visada pasiruošęs surengti vakarėlį.

 

 • Sportininkas. Šūkis: „Oi, atsiprašau, kad vėl pataikiau į jus kamuoliu!“. Atributai: futbolas, tinklinis, lėkščiasvydis. Charakteristika: visada mėto kamuolį; kelia triukšmą ir dulkes; erzina visus kitus paplūdimio lankytojus.

 

 • Banglentininkas. Šūkis: „Mes dar nebandėme čiuožti vandens slidėmis!“. Atributai: visos ekstremalaus sporto rūšys ir atrakcionai vandenyje. Charakteristika: viską sudrebinantis.

 

 • Šeima. Šūkis: „Ne! Neliesk to! Nedėk to į burną! Kur tavo kepurė?“. Atributai: pakelti balsai, maži vaikai. Charakteristika: šeimos kelia labai daug triukšmo, kad net tie, kurie yra už paplūdimio ribų, gali jas girdėti.