Romantiškiausia diena metuose, be abejo, yra vasario 14-ąją. Tačiau Valentino dienos gėlės, saldumynai ir minkšti žaislai patinka ne kiekvienam. Tačiau ši diena gali tapti iš tikrųjų įsimintina, jei pažiūrėsite į ją kitaip. Valentino diena gali turi pikantiškų, romantiškų, seksualių ir linksmų prieskonių. Tegul ši diena būna spontaniška ir be jokių taisyklių. Švęskite meilės dieną taip, kaip jums smagu ir priimtina, o ne tai, kaip „liepia“ aplinka.

 

seksas

14 pikantiškų idėjų karštai Valentino dienai:

 

 • Išbandyti naujus sekso aksesuarus. Jeigu su esate „50 pilkų atspalvių“ gerbėjas, tai Valentino diena gali būti puiki proga nupirkti naują, asmeninę apykaklę savo nuolankiajai. Jų būna įvairių spalvų, dekoruotų kailiais ar blizgučiais – kiekvienam pagal skonį.

 

 • Susikurti atitinkamą aurą. Sukurti namuose atmosferą, nuteikiančią seksui. Tai padaryti padės tamsiai raudonos rožės, degančios žvakės ir mėgstama muzika. Skirkite laiko visiems partnerio pojūčiams sužadinti. Galima naudoti karštį, šaltį, plunksnas, šilką, odą ir visus mėgstamiausius sekso žaislus.

 

 • Į lovos žaidimus įtraukti botagėlius, antrankius ir kt. BDSM arba sadistiniai žaidimai lovoje, neperžengiant ribų, gali sustiprinti tarpusavio ryšį. Jeigu nenorite žaisti su virvėmis, galite įsigyti antrankių arba specialiai tokiems žaidimams sukurtos lipnios juostos. Tačiau prieš tokius lovos žaidimus reikia aptarti sąlygas, sugalvoti žodį, kuris įspėtų, kad laikas baigtas ir niekada nepamiršti, kad svarbiausia – partnerio saugumas.

 

 • Išbandyti naujas sekso pozas. Geriausios sekso pozos yra tos, kuriose yra vienas dominuojantis partneris. Prisiimkite visą kontrolę, tai sulėtinkite, tai pagreitinkite ritmą ir priverskite savo išrinktąjį geisti dar daugiau.

 

 • Deginti masažines žvakes. Masažinės žvakės gaminamos iš sojų vaško, todėl jos tirpsta žemesnėje temperatūroje negu įprastos vaškinės žvakės. Iki malonios temperatūros įkaitusį vašką galima lašinti ant savo brangiausiojo kūno ir po to pratęsti masažą su karštu aliejumi. Norint dar aštresnių potyrių, rekomenduojama užrišti akis. Tai padės masažuojam asmeniui sutelkti mintis tik į savo pojūčius ir visiškai mėgautis malonumu.

 

 • Parašyti dainą. Ar turite dainą, kuri yra jūsų? Net jeigu taip, dar viena, kurią sukursite patys tikrai nepamaišys. Pabandykite eilėmis parašyti savo meilės istoriją ir kartu sugalvokite jai melodiją. Valentino diena dažnai kritikuojama dėl per didelio komerciškumo, todėl tokia nuoširdi dovana kur kas labiau palies ir sujaudins širdį.

 

 • Išbandyti naują sekso žaislą. Šiais laikais sekso prekių parduotuvės siūlo labai platų prekių asortimentą ir nuolat turi kokių nors naujienų. Pasiruoškite patirti naujų pojūčių ir padidinti savo malonumą. Galima net išbandyti naujausias sekso prekių technologijas.

 

 • Masturbuotis, tuo pačiu stebint besimasturbuojantį partnerį. Ko gero, dar labiau stebėjimas, kaip partneris suteikia sau malonumą. Niekada to nedarėte? Išdrįskite tai padaryti per Valentino dieną! Ši patirtis ne mažiau jaudinanti, o gal net intymesnė negu tradicinis seksas.

 

 • Mylėtis prieš veidrodį. Savęs stebėjimas aistros įkarštyje jaudina jau savaime. Tačiau jaudins dar labiau, jei veidrodis bus didelis ir švarus, patalynė nauja ir apšvietimas rausvas ir intymus lyg buduare.

 

 • Sudalyvauti erotinėje fotosesijoje. Tai puiki sekso preliudija. Pozuokite vienas kitam, vilkėdami seksualiais apatiniais, flirtuokite ir kaitinkite vienas kito kūną. Po šios nakties liks pluoštas pikantiškų nuotraukų, kurios primins nepaprastą Valentino dieną ir jaudins kiekvieną kartą į jas pasižiūrėjus.

 

 • Apsimauti valgomas kelnaites. Valgomų seksualių drabužių (apatinių vyrams ir moterims) galima įsigyti sekso prekių parduotuvėse. Ko gero, tai yra tas dalykas, kurį reikėtų išbandyti bent kartą gyvenime. Galbūt tai net geriau negu šokoladiniai saldainiai, dovanojami kasmet per Valentino dieną.

 

 • Pasikvėpinti kvepalais su feromonais. Sakoma, kad jie labai gundo priešingos lyties atstovus. Tada kodėl gi neišbandžius? Gal tai padės sustiprinti aistrą ir pagerinti sekso kokybę. Gal lašelis kvepalų su feromonais – tai būtent tai, ko reikia aistringai ir nepamirštamai nakčiai. Neišbandysite – nesužinosite.

 

 • Išbandyti intymių vietų masažą su šildančiu lubrikantu. Jeigu masažinių žvakių deginimas atrodo per daug ekstremalu, išeitis – šilti aliejai ir savaime kaistantys lubrikantai. Tai taip pat suteiks naujų spalvų ir atspalvių jūsų miegamajame.

 

 • Paskaityti kartu erotinę istoriją. Kartu išsirinkite erotinio pobūdžio romaną ar apsakymą ir skaitykite vienas kitam. Garantuojame, kad erotiniai aprašymai apsuks galvą ir jūs nekantrausite mesti knygą į šalį ir pratęsti veiksmą patys!