Daug žmonių bijo likti vieni, todėl išsiskyrę su partneriu, stengiasi kuo greičiau rasti kitą, kuris užpildytų gyvenime tuštumos ir vienatvės jausmą. Tačiau galbūt reikėtų elgtis kitaip: nustoti žūtbūt ieškoti antrosios pusės ir pradėti mėgautis gyvenimu? Beje, net ir mokslininkai mano, kad ne visiems žmonėms reikia poros, kad būtų laimingi! Jeigu nemėgstate konfliktų su kitais žmonėmis arba jaučiatės sugniuždyti kiekvieną kartą, kai tai nutinka, galbūt jūs esate vieni iš tokių žmonių?

 

vienisiai

12 priežasčių, kodėl būdami vieni neturėtume liūdėti:

 

 • Būdami vieni niekada neturėsite kovoti dėl vietos lovoje. Jeigu kas nors užims vietą lovoje, tai nebent jūsų augintinis. Tačiau su juo nereikės kovoti dėl antklodės.

 

 • Savaitgaliais bus galima miegoti iki vidurdienio. Jeigu šeštadienio ryte nėra nieko suplanuota, geriausias dalykas, ką galite padaryti – tai gerai išsimiegoti. Žinoma, yra ir kitas variantas: galima atsikelti penktą ryto ir išeiti pabėgioti.

 

 • Atsiras laiko perskaityti begalei naujų knygų. Pasiimkite knygų, kurias visada norėjote paskaityti, bet niekada nerasdavote laiko, pavyzdžiui, E. L. James „Penkiasdešimti pilkų atspalvių“, T. Janson „Troliai Mumiai“ ar mokslo populiarinimo knygą apie fiziką. Galite skaityti tai, ko norite.

 

 • Atsiras laiko mokytis. Ar niekada negalvojote išmokti dar vieną užsienio kalbą ar pradėti mokytis šokti tango? Dabar pats laikas įgyvendinti svajones! Kas žino, galbūt jūs galėtumėte tapti puikiu programuotoju ar net gydytoju, jeigu pradėtumėte mokytis ir tobulinti savo prigimtinius gabumus!

 

 • Atras galimybė pasiekti karjeros aukštumų. Jeigu šiuo metu neturite rimtų, ilgalaikių santykių, tai laikas daryti viską, kad padarytumėte gerą karjerą. Visada smagu turėti daugiau pinigų!

 

 • Bus galima leistis į įdomų nuotykį. Kai esate vieni, nereikia niekieno atsiklausti nuomonės, todėl teoriškai jums niekas netrukdo išvykti kad ir į Amazonės atogrąžų miškus ieškoti naujų varlių rūšių, tapti savanoriu tarptautinėje Afrikos organizacijoje arba kaip romantinėje 2006 metų dramoje „Atostogos“ (angl. „Holiday“) apsikeisti su kuo nors namais skirtingose šalyse ir pabandyti pagyventi kitur.

 

 • Galėsite būti ten, kur tik norite, kada tik norite. Tie, kurie neturi poros, gali daryti tai, ko tik įsigeidžia, gali būti ten, kur jie nori ir bendrauti su tuo, su kuo nori. Ar tikrai jums reikia priežasties, kad galėtume su draugais praleisti šiek tiek daugiau laiko?

 

 • Galėsite žiūrėti televizorių, kada norėsite. Niekas iš jūsų nesijuoks, kai norėsite dar kartą pažiūrėti „Saulėlydį“ (angl. „Twilight“) arba pravirksite per sentimentalią filmo sceną. Niekas nesakys, kad ledo ritulio ar krepšinio varžybos yra nuobodžios. Galėsite ramiai žiūrėti viską, kas jums iš tikrųjų patinka.

 

 • Galėsite turėti tobulą kūną. Kai liekate vieni, nebeturite poros, rasti laiko apsilankyti sporto klube tampa daug lengviau. Galėsite net išbandyti kažką naujo sporte: pavyzdžiui, apsilankyti jogos pamokose arba išbandyti modernius treniruoklius.

 

 • Nereikės stengtis nuslėpti, ką iš tikrųjų mėgstate valgyti. Galėsite nuspręsti šiandien nieko negaminti ir tiesiog užsisakyti picą ir ją suvalgyti visą, su niekuo nesidalijant. Niekas jūsų nesmerks ir neteis! Bus galima net visiškai pakeisti savo mitybos įpročius ir, tarkime, tapti vegetaru, jeigu to norite.

 

 • Galėsite išvykti į savo svajonių kelionę. Norėtumėte apsilankyti Italijoje, o gal Indonezijoje, kaip Liz Gilbert romantinėje dramoje „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Ko jūs laukiate? Nusipirkite bilietus ir įgyvendinkite savo senas svajones!

 

 • Išsikelsite tikslus ir jų sieksite. Darykite taip, kaip darė veikėja iš „Bridžitos Džouns dienoraščio“ (angl. „Bridget Jones‘ Diary“): užrašų knygelėje užsirašykite viską, ko norite pasiekti ir stenkitės daryti viską, kad šios svajonės taptų realybe.