Visiems pasitaiko sunkių metų. Jeigu tokie yra kaip tik dabar, nepamirškite paprastų gyvenimiškų tiesų, kurios padės lengviau išverti juodus gyvenimo ruožus. Sunkūs laikai ateina ir praeina. Toks yra gyvenimas ir nieko negalima padaryti. Vienų žmonių gyvenimai yra sunkesni nei kitų, bet visi mes kartais jaučiame skausmą, netektį ir liūdime. Kad ir kas nutiktų, svarbiausia nepamiršti to, kas svarbiausia. Šeima, draugai, jausmai, atsakomybės – visa tai lieka su jumis, kad ir kas benutiktų, o štai dar keletas taisyklių, kurias verta pasižymėti ir įsiminti.

 

gyvenimas

10 tiesų, kurias reikia prisiminti sunkiais laikais:

 

  • Skausmas yra gyvenimo dalis, jis padeda mums augti. Be abejo, mes visi norime, kad gyvenime būtų tik baltas ruožas. Tačiau taip nebūna, taip pat kaip ir meilė neatneša vien tik laimės, bet jūs visada turite pasirinkimą, kaip reaguoti į skausmą. Kiekvienoje situacijoje paieškokite ko nors gero ir atsiminkite, kad turite kuo pasikliauti. Atsiminkite, kad visada gali būti ir blogiau.

 

  • Mąstymas ir teisingas požiūris į problemą yra jau pusė sprendimo. Daugelis sėkmės pasiekia ne todėl, kad turi nuostabų protą ar yra genijai. Viskas yra daug paprasčiau: tinkamas požiūris ir pastangos veda prie laimingos pabaigos. Pažvelkite, į tai, kas vyksta iš kitos pusės. Ir prisiminkite, kad problema egzistuoja tik tada, kai patys manote, kad ji egzistuoja.

 

  • Kartais didžiausios jūsų baimės tėra iliuzijos. Dažniausiai mes bijome to, ko nežinome. Mes vis dar nežinome, ar bus gerai, ar blogai, bet nusiteikiame blogiausiam. Kovokite su savo baimėmis ir nustokite bijoti to, ko nėra. Juk jums jau ne 10 metų, tad laikas nustoti bijoti monstro po lova.

 

  • Išbandymai gali virsti į galimybes. Sėkmė yra ne mažiau svarbi nei patirtys. Todėl, kai atsiranda problema, turite du kelius: tapti auka ir pasiduoti problemai arba kovoti su depresija, nesėkmėmis ir pasiekti pergalę. Patys nuspręskite, ko norite labiau.

 

  • Negalėsite išspręsti problemos, jeigu neprisiimsite nors šiek tiek atsakomybės. Mes labai mėgstame kaltinti kitus. Tačiau, jei jums nėra 10 metų, taip elgtis yra tiesiog bjauru. Jūs vis tiek turėsite išspręsti problemą, todėl prisiimkite nors šiek tiek atsakomybės ir surizikuokite. Pabandykite ir, net jei suklysite, vis tiek turėsite neįkainojamą patirtį. Laimėsite abiem atvejais!

 

  • Viskas, ką mes turime, yra dabar. Mes esame per daug susikoncentravę į tai, kas buvo praeityje ir tai, kas bus ateityje. Nėra blogai svajoti, bet tai neturėtų tapti pasiteisinimu, kad nieko nedarote. Nėra geresnio laiko nei dabar.

 

  • Visada yra kažkas, dėl ko galima jaustis dėkingiems. Šeima, mylimieji, atsitiktinis praeivis, bet kas. Jeigu turite stogą virš galvos, maisto ir esate sveiki, viskas nėra taip jau ir blogai. Nebūtina būti supermodeliu ar milijonieriumi, kad būtų laimingi. Tai nėra laimė, nes visada bus tokių, kurie turės daugiau nei jūs. Bet yra ir žmonių, kurie turi mažiau. Todėl jauskitės dėkingi už tai, ką turite.

 

  • Sėkmė neateina per dieną. Ir neateina taip greitai, kaip norėtųsi. Tikra sėkmė yra lėta, o norint ją pasiekti, reikia nuolatinių pastangų. Tęskite tai, ką pradėjote ir suprasite, kad einate teisingu keliu.

 

  • Nesitikėkite, kad kiti jus girs. Vertinkite save ir savo darbus pats. Žmonės, kurie tikisi iš kitų liaupsių, neverti nieko kito, tik pasigailėjimo. Tai rodo tik tai, kad asmuo yra neužtikrintas savimi ir jam reikia kažko, kas pasakytų, kad taip nėra. Reikėtų pamėginti sustiprinti savivertę. Pamilti ir gerbti save.

 

  • Jūs nesate vieni. Niekada to nepamirškite. O jeigu nėra nieko, kas jus palaiko, pasinaudokite internetu: eikite į forumus, susiraskite žmonių, turinčių panašių interesų, bendraukite socialiniuose tinkluose. Pasaulyje yra daug vienišų žmonių, kuriems taip pat reikia patarimo. Susiraskite juos, jei jums reikia palaikymo.