Ar kada nors pastebėjote, kad parduotuvėse jus nuolat patraukia to paties rašto drabužiai bei aprangos detalės? Nors medžiagos raštų yra begalė, bet dauguma žmonių pirmenybę teikia vienam ar dviem iš jų. Kartais gyvenime gali pasitaikyti etapų, kai norėsis visko su taškeliais arba dryželiais, bet po to norisi, ko nors naujo. Ką tokie specifiniai pasirinkimai atskleidžia apie asmenybę?

 

raštai

10 audinių raštų ir ką jie pasako apie jus:

 
  • Taškeliai. Į pasaulį žvelgiate kaip į milžinišką žaidimų aikštelę. Žinote, kada reikia grįžti prie svarbių reikalų, bet pozityvus požiūris į gyvenimą viską jūsų kelyje nutapo linksmesnėmis spalvomis. Esate labai draugiški ir mieli. Pasaulis gražesnis, kai aplinkui yra tokių žmonių. Tad, priminkite sau, kad žaisti niekada nesate per seni!
 
  • Dryželiai. Gyvenimą jūs palygintumėte su zebro dryžiais: juodą juostą keičia balta ir taip nuolatos. Pripažįstate tik tai, kas balta arba juoda, o pilkų atspalvių tarsi nė nematote. Tačiau pasaulis yra visoks: ne tik geras ar blogas. Jūs ryžtingi, mėgstate atskirti skirtingas savo gyvenimo dalis, niekada nemaišote darbo su malonumais. Greičiausiai esate puikūs planuotojai, strateguotojai.
 
  • Peislio raštas. Greičiausiai bent retkarčiais mėgstate nuo galvos iki kojų apsirengti vintažiniais drabužiais. Gali būti, kad girdėjote priekaištų, neva rengiatės, kaip sena dama, bet tiesa ta, kad iš tikrųjų jūs tik esate sena siela moderniame pasaulyje. Peislio ornamentas būdingas 200 – 600 metais praktikuojamoms persų dvasinėms tradicijoms. Tikriausiai giliai viduje esate labai dvasingi, nors galbūt dar tai jumyse neatsiskleidė.
 
  • Prancūziškas „Toile“ raštas. Tokius raštus mėgsta tradicijų puoselėjai, besižavintys viskuo, kas sena. Gali būti, kad net šiek tiek gailitės, kad gimėte per vėlai. Vakarus greičiausiai leidžiate, skaitydami knygas ir gurkšnodami arbatą iš porcelianinių puodelių. „Toile“ raštas anksčiau naudotas užuolaidų ir kitų namų audinių gamybai, bet po 2000 metų jis pradėtas naudoti ir drabužių gamyboje. Greičiausiai tokio rašto mėgėja yra puiki, darbšti namų šeimininkė.
 
  • Ševrono raštas – ritmiškai pasikartojančios zigzagų linijos. Toks raštas pabrėžia statusą karinėse ar policijos pajėgose ir reiškia, kad keliate sau didelius tikslus bei turite didelių svajonių. Greičiausiai esate labai gerbiamas savo pasirinktoje srityje; esate perfekcionistas. Galite tarp profesionaliu sportininku ar bet kuo, ko tik panorėsite.
 
  • „Gingham“ klasikinių langelių raštas. Tokie žmonės, kurie mėgsta šį raštą, gali tapti įtakingais visuomenės nuomonės formuotojais. Jiems natūraliai sekasi keisti kitų žmonių požiūrį į tai, kas gražu ar į tai, kas gera ar bloga. Dauguma žmonių nori būti tokie, kaip jūs. Kartais net jums patiems atrodo, kad aplinkiniai jus nuolat kopijuoja, bet nereikėtų labai dėlto krimstis, nes iš prigimties esate lyderis.
 
  • Tartano (škotiškų langelių) raštas. Tai klasikinis, elegantiškas drabužių raštas. Siekiate aukštojo išsilavinimo, domitės istorija, nesate pasipūtęs. Šis raštas taip pat rodo ryšį su savo gimtąja žeme, paveldu, tapatybės jausmu.
 
  • „Glen plaid“ raštas, išaustas mažesnių ir didesnių langelių ruoželiais. Aplinkiniai jus tikriausiai laiko stiliaus ikona. Mėgstate pilkus atspalvius, rudenį, žiemą ir jaukius megztinius. Nebijote pokyčių, galite vieną dieną visus žavėti itin moterišku stiliumi, o kitą – apsirengti vyrišku stikliumi. Ir tai jums labai tinka!
 
  • Gyvūnų kailio (odos) raštas. Esate labai aistringa, karšta ir seksuali. Mėgstate dominuoti ir per gyvenimą žengiate pasitikėjimą savimi spinduliuojančiu žingsniu. Galite tapti savo aistra aplinkinius uždegančiu lyderiu, nes žmonės jumis tiki ir noriai seka. Laukinė jūsų širdis neleidžia jums nebūti dėmesio centre.
 
  • Gėlių raštas. Esate labai romantiška. Jūsų drabužiai labai moteriški, esate idealistės, svajotojos. Matote gėrį ten, kur kiti žmonės nemato. Mėgstate keliauti, jus įkvepia tropinio, šilto klimato kraštai. Viduje esate tokios pačios atsipalaidavusios ir optimistiškos kaip ir tų šalių gyventojai.