Moteris traukia blogiukai. Jos galvoja, kad seksas su džentelmenu yra mirtinai nuobodus, o įtartinais darbeliais užsiimantis ir prastos reputacijos vyras yra karštas, aistringas ir santykiai su juo – tai nepamirštama atrakcija. Tačiau iš tikrųjų yra priešingai…

 

blogiukai

9 priežastys, kodėl geriau džentelmenai, o ne blogiukai:

 

  • Džentelmenams patinka seksas ne mažiau negu blogiems berniukams. Džentelmetas nereiškia, kad „šventas“. Kartą 500 amerikiečių studentų buvo paprašyta atsakyti į kelis klausimus: kaip dažnai jie mylisi ir ką jie darytų, jei laimėtų apvalią sumelę loterijoje? Paaiškėjo, kad vaikinai, linkę dalį pinigų paaukoti labdarai, mylėjosi daug dažniau negu tie, kurie būtų pasilikę pinigus tik sau.

 

  • Geras – tai ne visada reiškia, kad silpnas. Paprastai manoma, kad geras vaikinas yra toks, kuris pamatęs žavią merginą, leis agresyviam alfa vyrui prieiti prie jos pirmam. Tačiau geri vyrai ne visada elgiasi vangiai – jeigu jiems kažkas patinka, blogiems vyrams tenka traukti dūmą kur nors nuošalėje. Be to, džentelmenai ilgiau gyvena santuokoje, nes jie žino, kaip išsaugoti artimus santykius. Jie geriau sutaria su vaikais ir moka gyventi, būdami laimingi ir viskuo patenkinti. Todėl inteligentiška moteris su stipriu savigarbos jausmu, rinkdamasi tarp blogiečio ir geriečio, visada pasirinks pastarąjį.

 

  • Su džentelmenu nėra nuobodu. Skirtumas štai toks. Su blogais vaikinais linksma ir baisu. Su geru – linksma ir ramu.

 

  • Geri vaikinai yra pasitikintys savimi. O savimi nepasitikintys – blogi. Štai, pavyzdžiui, B. Obama yra pasitikintis savimi, o D. Trumpas – patenkintas savimi.

 

  • Džentelmenai vertina linksmas merginas. Blogiems vaikinams reikia merginos, kuri galvotų, kad jie yra linksmi ir juokingi, tačiau pati ji būtų tarsi vienu laipteliu žemiau. Jis nieku gyvu nenori pasirodyti prastesnis negu draugė. Tačiau džentelmenas gali užmegzti artimus santykius su mergina, kuri moka geriau pajuokauti, yra laisvesnė ir natūraliau elgiasi negu jis pats.

 

  • Geri vaikinai kalba tiesiai šviesiai. Kai džentelmenas sako, kad turi tik jus vieną, galite juo tikėti. Tačiau kai paklausiate blogo vaikino, ar jis ką nors turi ir jis atsako: „Nieko ypatingo…“, tai greičiausiai reiškia, kad namie jo laukia žmona, meilužė ar pripučiama lėlė iš sekso prekių parduotuvės. Tokiam vyrui gilūs jausmai nėra pažįstami, todėl nereikia tikėtis, kad jūs būsite išimtis.

 

  • Kai moteris turi problemų, džentelmenai yra visada pasiruošę padėti. Blogiukai yra šalia, kai norite su jais turėti lytinių santykių. Tačiau vos tik kilus kokioms nors problemoms, kai praverstų vyriška pagalba, blogas vaikinas dingsta su vėjeliu. Jis taip pat dingsta nežinoma kryptimi, jums prakalbus apie santuoką, vaikus ir bendrą ateitį. Džentelmenai priešingai – paims jus iš darbo, kai jausitės blogai, padės persinešti daiktus, kai kraustysitės gyventi į kitą vietą ir net nuoširdžiai džiaugsis, kai pranešite žinią apie neplanuotą nėštumą…

 

  • Džentelmenams nereikia duoti kišenpinigių. Blogi vaikinai apipils jus pažadais, tačiau realiai nieko dėl jūsų nedarys. Geri vaikinai nesišvaistys žodžiais, tačiau jų rūpestį ir meilę jausite kasdien ir tai bus realūs veiksmai, o ne tušti žodžiai.

 

  • Geri vaikinai padarys viską, kad moteriai būtų malonu. Jeigu būsite su blogiuku, galėsite pamiršti miegą, tapsite nervingi ir irzlūs. Po akimis atsiras „maišeliai“. Priaugsite svorio arba sulysite. Draugams jūsų kompanija nepatiks. Net šeimos šventėse artimiausi giminaičiai mieliau tortą pjaus be jūsų. Mama pradės rimtai nerimauti dėl savo dukters. Jūs nuo ryto iki vakaro iš rankų nepaleisite telefono, tikėdamosi, kad jis paskambins. Kartais jis paskambins, bet tik tada, kai norės sekso ar kad būtumėte jo žaisliukas. Laikui bėgant, net aistringiausias seksas taps nebe toks geidžiamas, partneriui pasirodysite apatiška ir mieguista, todėl netrukus jis susiras naują, naivią kvailelę, net nepasakęs jums: „Sudie“.