Ar žinojote, kad Zodiako ženklas lemia ne tik tarpusavio santykius su kitais žmonėmis, tačiau ir mėgstamų, kasdien naudojamų daiktų pasirinkimą? Tikriausiai dėl šios priežasties ir yra tiek daug skirtingų apatinių drabužių modelių. Pasirinkę apatinį trikotažą pagal savo Zodiako ženklą nesuklysite. Tinkamai parinkti drabužiai padeda išlaisvinti seksualumą ir pakelia nuotaiką!

 

apatiniai

Sąžiningieji ir tiesiai prie reikalo einantys Avinai labiausiai žavisi klasikiniu, seksualiu stiliumi. Taigi šio ženklo atstovės mielai renkasi juodas kelnaites su juostele ir tokios pačios spalvos liemenėlę. Ypatingomis progomis taip pat renkasi juodą apatinį trikotažą, dekoruotą nėriniais, juostelėmis ir kt.

 

Gero skonio advokatai Jaučiai renkasi jaukius, seksualius apatinius drabužėlius ir mėgsta derinti tai, kas kitiems atrodo nesuderinama. Parduotuvėje jie tikrai nepraeitų pro šalį pro žaismingas kelnaites su taškiukais ar dryželiais bei nėriniuotas braletes. Ypatingomis progomis neatsispirtų pagundai užsisegti dangaus mėlynumo „Balconette“ tipo liemenėlę su taškeliais ir prie jos priderintas kelnaites.

 

Prabangos mėgėjai Dvyniai yra įsitikinę, kad geriau jokio apatinio trikotažo negu pigus ir prastas. Jiems labai svarbu, kad produktas būtų tik pačios aukščiausios kokybės ir labai patogus. Joms, be abejo, patiktų plonytės medžiagos liemenėlė be vielų ir pakietinimų bei šilkinės, „hipsteriškos“ kelnaitės. Ypatingomis progomis tinka beveik viskas iš prabangių apatinių drabužių kolekcijų, šiek tiek devyniasdešimtųjų stiliaus.

 

Pažeidžiamieji Vėžiai mielai dėvėtų „Balconette“ tipo liemenėlę ir kelnaites su juostele ir kaspinėliu. Kai jaučiasi labai seksualios, gali rinktis pailgintą braletę, kurią galima nešioti ir kaip viršutinį drabužį po klasikiniu švarkeliu.

 

Dėmesį mėgstantys Liūtai visada atrodo pasipuošę, tad nenuostabu, kad ne tik viršutiniai, bet ir apatiniai drabužiai atrodo puošnūs ir prabangūs. Jiems patiktų seksualūs vienos dalies apatiniai drabužiai, korsetai. Ypatingomis progomis – ypatingai puošnūs ir prabangūs apatiniai, pavyzdžiui, trijų dalių apatinių komplektas (liemenėlė, kelnaitės ir specialus diržas kojinėms prilaikyti su reguliuojamomis juostelėmis).

 

Subtiliosios Mergelės nemėgsta būti dėmesio centre ir pirmenybę teikia komfortui. Tai dažniausiai reiškia pridengti daugiau kūno, tačiau net ir tokie apatiniai gali būti labai erotiški. Joms patiktų liemenėlės su lankeliais ir bikiniai iš pranbangių medžiagų. Ypatingomis progomis – vienetinis apatinukas iš slidžios ir prabangios medžiagos, kokio niekas neturi.

 

Visada viską apgalvojančios ir turinčios įgimtą teisingumo jausmą Svarstyklės mėgsta seksualius drabužėlius, tačiau lygiai taip pat joms svarbus ir komfortas. Kasdien renkasi kūno spalvos apatinius, kurie pagražintų figūrą ir prilaikytų viską, ką reikia. Ypatingomis progomis – braletė su juostelėmis ir kelnaitės iš nėrinių.

 

Nepalaužiamieji, paslaptingieji Skorpionai pirmenybę teikia vintažinio stiliaus kelnaitėms ir „Balconette“ tipo liemenėlėms. Ypatingomis progomis – permatomo audinio, kūno spalvos liemenėlė su lankeliais ir priderintos kelnaitės. Tokie apatiniai padės pasijusti seksualioms katytėms!

 

Šauliai jaučiasi seksualiausi, kai sugalvoja naują idėją. Apsirengimo procesas jiems turi būti smagus ir įdomus. Kuo daugiau detalių turi apatiniai drabužėliai – tuo geriau. Jie dievina painias juosteles ir unikalius siluetus. Ypatingomis progomis rekomenduojama atkreipti į nėriniuotas liemenėles, kurių nugaroje susikryžiuoja petnešėlės ir priderintas kelnaites.

 

Snobiškieji Ožiaragiai mėgsta atrodyti labai prabangiai ir stilingai. Net kasdienai renkasi pailgintas, aiškiai pabrėžtų formų braletes ir prie jų priderintas kelnaites – šortukus. Ypatingomis progomis seksualiausiai jaučiasi susisiautę į itin prabangų nėriniuotą drabužį (chalatėlį) ant nuogo kūno. Ar reikia dar ko nors daugiau.

 

Ekscentriškieji Vandeniai renkasi spalvotas, raštuotas kelnaites – šortukus ir sportinio tipo liemenėles. Ypatingomis progomis – neoninių spalvų nėriniuotas kelnaites ir liemenėlę. Šio ženklo atstovams patinka ryški apranga, kuri padeda parodyti drąsą ir išreikšti originalumą.

 

Bohemiškosios Žuvys labiau mėgsta patogias ir mielas braletes. Ypatingomis progomis siūloma rinktis braletę su pakietintais kaušeliais, švelniai rausvos ar auksinės spalvos ir prie jos derančias kelnaites su juostele.