Dažniausiai kiekvienas mus aplankęs sapnas ką nors reiškia. Paprastai sapnai mums nori perduoti tam tikrą žinią, nori perspėti. Sapnu keliaujanti žinutė būna pasivertusi įvairiais pavidalais. Ji gali įsikūnyti ne tik į gyvūną, paukštį, bet ir pavirsti žmogumi. Kartais sapnuose mus aplanko policininkas, kartais elgeta, o kartais kunigas… Bet ar suprantate, ką kiekvienas jų nori pasakyti?

   

Sapnų reikšmės

 

Aiškinant sapnų reikšmes svarbu ne tik susitelkti į pagrindinį sapno elementą, bet ir atkreipti dėmesį į kitus dalykus. Pabudę stenkitės išanalizuoti, kaip sapnuojamas žmogus atrodė, kaip elgėsi, kaip jūs tuo metu jautėtės.

 

Jeigu sapnuojate nepažįstamus ir nuobodžiaujančius žmones, vadinasi, apims liūdesys dėl svetimų nelaimių. Linksmi žmonės reiškia turtą ir sveikatą. Nuliūdę asmenys pranašauja, kad kažkam guositės dėl nelaimingo gyvenimo. Jeigu sapne su kuo nors sveikinatės, laukite malonaus netikėtumo.

 

Minios žmonių paprastai pranašauja naujienas. Einantys prieš jus žmonės – sąmokslą. Jeigu sapne gaudote kokį nors žmogų, tai gali reikšti nemalonumus.

 

Jeigu bendraujate su geru žmogumi, būsite laimingi. Jeigu valgote su pažįstamaisiais, laukia geras gyvenimas.

 

Sapnas, kuriame regite negyvus ar sužeistus žmones, pranašauja didelį išgąstį.

 

Jeigu sapnuojate, kad dirbate ir susiginčijate su bendradarbiais, reiškia, kad ne tik pasitikėsite savimi, bet ir atsiras proga įgyvendinti kūrybinį sumanymą. Jeigu pykstatės su viršininku, vadinasi, bus priešingai – darbdavys jus pagirs.

 

Aplinka ir detalės

 

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kaip atrodo žmogus, kurį sapnuojate.

 

Jeigu sapne matote žmogų su uniforma, vadinasi, jus sups įtakingi draugai, kurie padės įgyvendinti svajones. Toks sapnas gali reikšti ir valstybinius konfliktus arba nesutarimus su draugais. Sapnuoti artimą žmogų su uniforma reiškia išsiskyrimą. Jeigu sapne regimas žmogus vilki policininko uniformą, vadinasi, patikimas draugas sutvarkys visus jūsų reikalus.

 

Jeigu sapnuojate storą žmogų, tai reiškia pelną. Raišas žmogus – nesėkmingą kelionę. Sapnas, kuriame regite žmogų su dviem galvomis, pranašauja, kad tapsite gobšumo auka. Taip pat toks sapnas gali reikšti, kad jeigu bandysite apsisaugoti, jums pavyks išvengti prieš jus rezgamo keršto. Jeigu matote žmogų su kauke, vadinasi, kažkas šalia jūsų yra nenuoširdus.

 

Matyti pasipuošusius žmones reiškia būsimą naudą. Tačiau jeigu matomi žmonės nuskurę – vargą.

 

Jeigu regite barzdotus žmones, vadinasi, dažnai pyksitės. Žmonės, apsirengę juodais drabužiais, pranašauja blogas naujienas. Sapnuojami žmonių kaulai reiškia mirtį. Sapne regimas kruvinas žmogus gali reikšti artimojo ligą.

 

Jeigu sapnuodami gydytoją regite ir chirurginius instrumentus, vadinasi, greitu laiku turėsite nemalonumų dėl draugų poelgių. Kruvini įrankiai pranašauja ginčus, nemalonumus dėl giminių.

 

Artistas

 

Sapne regimas artistas paprastai reiškia, kad esate persekiojami žmonių, turinčių negerų ketinimų. Jeigu sapnuojate, kad pats esate artistas, vadinasi, būsite stipriai užgauti savo giminaičių.

 

Auklė

 

Jeigu auklę sapnuoja jauna moteris, tai dažnai pranašauja nėštumą. Kitiems gali reikšti kvietimą į krikštynas. Tačiau jūsų namuose esanti auklė gali reikšti, kad turėsite dėl ko nerimauti. Geras ženklas, jeigu sapnuojate, kad auklė išėjo iš namų.

 

Baikeris  

 

Sapnuoti baikerį – geras ženklas. Toks sapnas pranašauja sėkmingą problemų sprendimą. Tačiau negerai, jeigu baikerį sapnuoja mergina, nes tai gali reikšti nelaimingą meilę.

 

Banditas

 

Matyti sapne banditus reiškia, kad jums gresia pavojus. Jeigu jums pavyksta pergudrauti banditus ir išvengti jų pavojaus, vadinasi, rasite tinkamą sprendimą.

 

Batsiuvys

 

Sapne regimas batsiuvys pranašauja ramų gyvenimą. Jeigu sapnuodami kalbatės su batsiuviu, laukite naujienų.

 

Dainininkas

 

Girdėti gražiai dainuojantį žmogų reiškia, kad likimas jums atsiųs džiaugsmą ir laimingą draugystę. Negerai girdėti liūdną dainą. Jeigu pats dainuojate, vadinasi, turėsite būti kantrus.

 

Direktorius

 

Jeigu sapne matote direktorių, tai reiškia, kad išsipildys jūsų sumanymai. Jeigu kalbatės su juo, vadinasi, turėsite kažkam vadovauti. Sapne būti direktoriumi reiškia, kad laukia netikėti nemalonumai.

 

Elgeta

 

Elgeta sapne reiškia gresiančius rūpesčius ir ligas. Jeigu duodate išmaldą, sulauksite malonių dienų.

 

Gaisrininkas  

 

Jeigu sapnuojate gaisrininką, vadinasi, išsisklaidys abejonės dėl draugų nuoširdumo. Jeigu matote sužeistą gaisrininką, jūsų draugui gresia pavojus.

 

Gydytojas  

 

Sapnuoti gydytoją reiškia, kad turite psichologinių problemų. Jeigu sapne kalbatės su juo, jūsų laukia liga ar nelaimė, o jeigu gydytojas tyli, vadinasi, jūsų priešai patirs nuostolių.

 

Jeigu sapne pats esate gydytojas, vadinasi, netikėtai praturtėsite, tačiau patartina dalį pinigų skirti skurstantiesiems.

 

Kaubojus

 

Kaubojus sapne pranašauja malonią staigmeną. Neįprastomis aplinkybėmis galite susipažinti su įdomiu žmogumi. Jeigu tokį sapną sapnuoja mergina, tai reiškia, kad ji turi lengvabūdį draugą, kuriuo neverta pasitikėti. Jeigu moteris – reikėtų keisti gyvenimo būdą. Jeigu vyras, vadinasi, įveiksite varžovą.

 

Jeigu pats esate kaubojus, reiškia, kad būsite pasirengęs naujovėms.

 

Karalienė

 

Jeigu sapnuojate, kad kalbatės su karaliene, vadinasi, laukia svarbus apsisprendimas. Tačiau negerai sapnuoti pavargusią ar ligotą karalienę, nes toks sapnas reiškia nesėkmes.

 

Kirpėja

 

Kirpėja sapne pranašauja laimingą meilę. Jeigu sapnuojate, kad kirpėja jus gražiai sušukavo, tai reiškia lengvabūdiškumą, menkniekių vaikymąsi.

 

Kunigas

 

Jeigu sapnuojate kunigą, vadinasi, teks bendrauti su dvasininkais. Jeigu kalbatės su kunigu, tai gali reikšti nuostolius ir išlaidas. Jeigu sėdite prie vieno stalo, išsivaduosite iš ilgą laiką slėgusių minčių ir suvaržymų. Jeigu kunigas jus bara išpažinties metu, vadinasi, baigsis neramumai.

 

Laiškininkas

 

Jeigu sapnuojate laiškininką, teks atsakyti už nerūpestingai atliktą darbą. Jeigu sapne laiškininkas atnešė laišką, vadinasi, greitu laiku sulauksite nemalonios naujienos. Jeigu prieš ateidamas į jūsų namus laiškininkas paspaudė durų skambutį, laukite netikėto vizito.

 

Mokslininkas

 

Jeigu regite mokslininką, tai reiškia, kad jūsų gyvenime trūksta bendravimo su įdomiais žmonėmis. Jeigu sapne pats esate mokslininkas, vadinasi, norite būti pastebimas, išsiskirti iš kitų, tačiau kol kas to nepavyks padaryti.

 

Policininkas

 

Policininkas sapne perspėja, kad nebaigėte tvarkyti to, ką esate pradėję. Jeigu regite ant kelio stovintį policininką, tai toks sapnas perspėja, kad būtumėte atsargesni vairuodami.

 

Stomatologas

 

Sapnuoti dantų gydytoją nėra gerai. Paprastai toks sapnas reiškia liūdesį ir nemalonumus.

 

Studentas

 

Sapnuoti studentą vyresniam žmogui reiškia, kad nereikia aklai spartinti to, ką pradėjote tais pačiais metais. Jeigu sapne pats tapote studentu, vadinasi, jums pradės sektis.

 

Vadybininkas

 

Jeigu sapne bendraujate su vadybininku, tai reiškia, kad greitai turėsite pademonstruoti savo gabumus. Jeigu pats esate vadybininkas, laukite pokyčių gyvenime.

 

Žvejys

 

Žvejys sapne reiškia, kad draugai nori jus apgauti. Jeigu sapne pats esate žvejys, pagaliau jums pradės sektis. Jeigu regite žvejojančią moterį, galite patirti nuostolių.