Žilvinas Grigaitis puikiai pažįstamas kaip itin stilingas verslininkas ir tikras šiuolaikinis miestietis. Tačiau nedaugelis žino, kad vyras nėra taip smarkiai nutolęs nuo kaimiško gyvenimo realijų, kaip galima pamanyti.

 

MiestasArKaimas_ep101_20180108 stop2 (Small)

   

„Australijoje teko pamatyti, kas yra kaimas ir man buvo pakankamai įdomu, bet lietuviško kaimo kažkaip nelabai esu paragavęs. Nors nuo vaikystės atsimenu pas močiutę kaime ten bandžiau tuos karvių… kaip ten jie vadinasi? Speniai… kažką ten daryti su jais“, – juokiasi Žilvinas Grigaitis.

 

MiestasArKaimas_ep101_20180108 stop3 (Small)

 

Naujoje TV3 laidoje – tautos žaidime „Miestas ar kaimas“ sudalyvavęs Žilvinas atskleis apie save ne vieną įdomų faktą ir pažers perliukų. Nepaisant to, kad Žilvinas tikina šiek tiek pažįstantis kaimo realijas, žaidime jis atstovaus miesto komandai, kurioje šį kartą taip pat kovos grožio salono savininkė ir plaukų stilistė Rūta Morozovienė bei renginių organizatorius Alkas Paltarokas.

 

MiestasArKaimas_ep101_20180108 stop4 (Small)

 

Visi trys sutartinai tvirtina, kad miestiečiai ir kaimiečiai nėra tokie jau skirtingi. „Dauguma miestiečių yra kilę iš kaimo“, – įsitikinęs Alkas. O Rūta Morozovienė tikina, kad labiausiai kaimo ir miesto žmones skiria kitokios gyvenimo sąlygos. „Kaimo moteris tikrai nebėgs į daržą su aukštakulniais, čia natūralu, bet jei ji spintoje turės aukštakulnius, kuriuos avės per kažkokią šventę – tai puiku“, – sako Rūta.

 

MiestasArKaimas_ep101_20180108 stop5 (Small)

 

Žaidimo „Miestas ar kaimas“ dalyviai aiškinsis, kurie daugiau žino vieni apie kitus.  Laidos vedėjai Vitalijus Cololo ir Gabrielė Martirosianaitė užduos keblius klausimus komandoms: miesto atstovams apie kaimą, kaimo atstovams – apie miestą. Linksmi klausimai, rimti išbandymai, įdomūs vaizdeliai, juokingos situacijos, į kurias pakliūva žaidėjai. Ar miestietis žino karvių melžimo ypatumus, o kaimietis atskirs sušį nuo sašimio? Kiekvieną pirmadienio vakarą žaidime dalyvaus dvi komandos, kurios ir kovos ne tik dėl prizų, bet ir dėl miestiečių ir kaimiečių garbės.

 

Kaimo garbę pirmojoje laidoje gins Balbieriškio komanda – Tomas Sinkevičius ir Rimtautas Balevičius, žinomi kaip grupė „Husarai“, ir Kristina Marčiulynienė – floristė, renginių dekoratorė. Pasak šios komandos, kaimo žmonės mažiau įsitempę ir tikrai nesirūpina, ką pasakys kiti. Viskas, kas sveikiausia yra kaime, teigia balbieriškiečiai. „Kiekvieną savaitgalį eini į bažnyčią, o ne į klubą, todėl kitą dieną yra daug sveikiau ir lengviau. Be to, čia labai saugi kaimynystė ir jeigu kažkas atsitinka, žinom, pas ką eiti“, – šypsosi Kristina.

 

Abiem komandoms jau pirmojoje laidoje teks įveikti įvairiausias užduotis – atsakyti į klausimus, žaisti stalo tenisą, skusti bulves ir spėlioti į kitą kalbą išverstas dainas. Daugiausia aistrų sukels užduotis, kurioje vienas iš dalyvių atsiduria paveiksle ir padedant komandos draugams turi atspėti, kas jis yra ir kur. Šioje užduotyje Žilvinas taps kugeliu, todėl jau išsiaiškinus, kas jis toks, teks ištarti žodžius „Aš esu kugelis“, kuriuos laidos vedėja Gabrielė pakomentuos: „Negalvojau, kad kada nors tai išgirsiu iš Žilvino Grigaičio lūpų“. „Tik nerodykit šitos nuotraukos Australijoj“, – juokdamasis prašys Žilvinas.

 

Kaip dar save išvadins muzikinės užduoties neįveikęs Žilvinas? Kaip angliškai skamba Laimučio Purvinio daina? Ar pavyks žaidėjams ją atspėti? Ar žinote, kas yra mekšras, cegonas? Ką vilniečiai vadina Solomonu? Ir galiausiai – kas vis dėlto laimės pirmąją kovą – miestiečiai ar kaimiečiai? Viską sužinosite linksmiausiame tautos žaidime „Miestas ar kaimas“ jau šiandien 20 val. per TV3

 

Tautos žaidimas „Miestas ar kaimas“ pirmadieniais 20 val.  per TV3.