Pirmadienį „TV pagalboje“ istorija, kokios dar nebuvo. „Tai be galo skaudi trijų brolių tragedija, sudaužiusi į šipulius jų visų gyvenimus. Brolis brolį daužė metaliniais strypais. Tokio nematyto žiaurumo priežastis – paveldėtas turtas“, – apie jos gvildenamą artimųjų santykių dramą pasakoja gelbėtoja Sandra Žutautienė.

 

1 (Small)

   

Mirus tėvams, trys broliai paveldėjo žemių ir kitokių turtų. Sklypai buvo išsidalinti, visi pradėjo statytis namus. Bendravo šeimomis ir atrodė kaip laiminga, normali giminė. Kol neįvyko sunkiai suvokiamas incidentas, vos nesibaigęs didele tragedija. „Vieną dieną įvyko didžiulis nesusipratimas. Smarkiai sukonfliktavo broliai Jonas ir Robertas. Besipykdami į darbą paleido viską, kas buvo po ranka – metalinius strypus, ūkinius padargus. Aš atskubėjau pagelbėti Robertui. Taip pats pakliuvau į įvykiu verpetą“, – pasakojo trečias brolis Alfonsas.

 

2 (Small)

 

Tačiau teismas nustatė visiškai kitaip. Alfonsas tapo kaltinamuoju dėl brolio sumušimo ir sėdo į kalėjimą trejiems metams. Taip pat už grotų pateko ir Robertas. Brolis Jonas, kuris esą yra kaltininkas visos šios painiavos, tapo nukentėjusiuoju.

 

4 (Small)

 

Šiandien Alfonsas ir Robertas jau laisvėje, tačiau nebendrauja nei tarpusavyje, nei su juos apkaltinusiu Jonu. O apie prieš dešimtmetį nutikusius įvykius kiekvienas turi savo tiesą. Alfonsas ir Robertas kategoriškai neigia jiems mestus kaltinimus, todėl apie bendravimą su Jonu kalba net neina. Bet į „TV pagalbą“ besikreipęs Alfonsas labiausiai pyksta ant Roberto, kadangi jaučiasi nepelnytai nubaustas, o juk tik mušamam broliui padėti norėjo.

 

„Atlikdamas bausmę aš praradau visą turtą, kuris buvo išparduotas ir taip sumokėtos sumos, teismo priteistos žalos Jonui atlyginimui. Robertas turėjo sumokėti tiek pat, bet jis namus tebeturi. Kur teisybė? Negi aš turėjau sumokėti daugiau tik dėl to, kad daugiau turto turėjau“, – piktinosi Alfonsas.

 

Nuvykus pas brolį Joną, kuris, anot Alfonso, bylą sufabrikavo ir savo padarytus nusikaltimus permetė ant jo galvos, TV3 laidos „TV pagalba“ komanda išgirdo visai kitą versiją.

 

„Aš nenoriu Alfonso net akyse matyti. Teismas įrodė, kad jis su Robertu mane sumušė. Per juos mano žmona tapo neįgali. Ko jie dar iš manęs nori?“ – pyko Jonas.

 

„Šioje istorijoje man skaudžiausia dėl to, kad Robertas ir Alfonsas neranda bendros kalbos, vienas kitą kaltina, nors būtent jie turėtų būti vienas kumštis. Juk abu nuolat kartoja, kad abu yra labiausiai nukentėję“, – nusivylimo neslėpė Sandra Žutautienė. Kodėl toliau pykstasi net ir nukentėjusiais save laikantys broliai? Kokios tikrosios besitęsiančio konflikto priežastys? Ar pavyks Sandrai sutaikyti brolius? Sužinosite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.