Verslininkas, prekių ženklo „Ž Jewellery“ įkūrėjas Žilvinas Grigaitis Kovo 11- osios proga Holivudo aktorei Rutai Lee įteikė ypatingą dovaną – specialiai jai sukurtą prabangią segę.

 

_MG_6773

 

Ž. Grigaitis R. Lee šią savaitę netikėtai sutiko Vilnius senamiestyje įsikūrusiame „Pacų“ viešbutyje. Verslininkas ne tik smagiai pasikalbėjo su aktore, bet ir abu prisiminė, kad jų pažintis užsimezgė daugiau nei prieš dešimt metų. Po susitikimo Ž. Grigaičiui kilo mintis specialiai šiai žaviai ir Lietuvą garsinančiai moteriai sukurti ir padovanoti vienetinę segę.

 

_MG_6775

 

Pagal Ž. Grigaičio idėją prabangią segę per naktį savo rankomis sukūrė medalių dizainerė Irina – My My ir šiandien pristatė į Vilnių.

 

_MG_6794

 

„Pamačius Rutos energiją, blizgančias akis ir holivudišką šypseną, kuri mane visada žavi, norėjau jai padovanoti savo kūrybos segę. Kaip ir reikėjo tikėtis, segė, kaip ir pati R. Lee, išėjo tikrai įspūdinga ir holivudiškai ryški. R. Lee turi puikų skonį, juk neatsitiktinai atvykus į Lietuvą, ji pasirinko „Pacų“ viešbutį, kurio rūmų istorija prasideda dar XVII a., kai didysis etmonas Mykolas Kazimieras Pacas įsigijo pastatą ir pavertė jį vienu puošniausių sostinės Senamiesčio objektų. Todėl ir norėjau, kad segė turėtų Lietuvos istorijos motyvų. Buvo metas, kai Lietuvos teritorija siekė nuo Baltijos iki Juodosios jūros, todėl segei parinkau specialias medžiagas ir akmenis. Lietuviškas gintaras, karališki melsvieji „svarovskiai“, juodosios jūros koralai sugulė į vienetinę segę. Labai džiaugiuosi, kad suspėjome pagaminti ir prieš pat jai išvykstant į oro uostą aš įsegiau jai segę. Ruta man prasitarė, kad labai mėgsta papuošalus, ypač seges. Jai patinka ryškūs, dideli, o ne minimalistiniai papuošalai“, – sakė Ž. Grigaitis.

 

_MG_6811

 

Prie vienetinės segės Ž. Grigaitis R. Lee pridėjo išskirtinį, žalios spalvos su jūros perlais šaukštelį iš naujojo prekių ženklo „Z Jewellery limited edition styled by Laura.bu“ kolekcijos, kurį sukūrė menininkė Laura Butkevičė. Ž. Grigaičio dovana R. Lee padarė didžiulį įspūdį ir aktorė iš Lietuvos išskrido pakilios nuotaikos.

 

_MG_6819

 

„Sąmoningai parinkau žalią spalvą, nes norėjau, jog mano dovanotas šaukštelis aktorei būtų mažas, šiltas prisiminimas nuo manęs, kad rytais maišydama kavą ar arbatą prisimintų Lietuvą. Tačiau Rūta mane pataisė juokaudama, kad su tokiu šaukšteliu reikia ne kavą ar arbatą maišyti, o ikrus kabinti ir užgerti juos geru šampanu. Beje, pokalbio metu aktorė prisiminė jaunystės metus ir šypsodamasi prasitarė, kad buvo laikas, kai maudėsi šampano vonioje. Ruta Lee tikrai nepaprasta, energinga, ir puikų humoro jausmą turtini moteris“, – komplimentų aktorei negailėdamas apie šios dienos susitikimą pasakojo Ž. Grigaitis.

 

_MG_6821 _MG_6828

 

Nuotraukos: Ignas Algirdas Stanys