Jau spalio 14-ąją, sekmadienį, 19.15 val. TV3 eteryje startuos televizijos dvidešimtmečio projektas – analogų Lietuvoje neturinti muzikos talentų kalvė „X Faktorius“. Jos režisierius Mindaugas Meškauskas įsitikinęs – nusivils tie, kurie neįsijungs tikėdamiesi pamatyti eilinį šou. Bet, panašu, „X Faktoriuje“ atsiraitoti rankoves teks ne tik nešlifuotais deimantais pramintiems dalyviams, bet ir projekto teisėjams Rūtai Ščiogolevaitei, Sauliui Prūsaičiui, Vytautui Šapranauskui ir Sauliui Urbonavičiui-Samui.

 

„X Faktoriuje‘ teisėjai labai atsakingai atsirenka dalyvius, nes vėliau tampa dalyvių mentoriais. Ant scenos dalyvis kovoja ne už save, o už komandą, o komandą kaip tik ir sudaro teisėjas ir dalyvis“, – griežtą „X Faktoriaus“ formatą pasakoja M. Meškauskas.

 

Projekto dalyvis kartu su teisėju-mentoriumi išsirenka dainą, įvertina riziką ir priima sprendimą – kokią dainą ir kaip atlikti, kokius šou elementus pademonstruoti. Jei ant scenos pralošia dalyvis – pralošia ir jį ruošęs teisėjas. „Tiesioginių transliacijų metu teisėjai pradeda ir tarpusavio kovą – tik laiko klausimas, kada paaiškės, kam geriausiai pavyko dalyvį paruošti ir išvesti į finalą“, – pasakoja M. Meškauskas.

 

Primename, kad TV3 dvidešimtmečio projekte savojo „X faktoriaus“ ieškos dalyviai, suskirstyti į 4 grupes: merginos iki 25 metų, vaikinai iki 25 metų, vyresni nei 25-erių ir muzikinės grupės.

 

Iš tūkstančių norinčių varžytis didžiojoje „X Faktoriaus“ scenoje dalyvauti projekto kūrybinėje stovykloje bus atrinkta vos 120, o po jos geriausiųjų liks tik 20 – po 5 kiekvienoje grupėje. Laimingasis dvidešimtukas keliaus į kitą etapą – apsilankys „X Faktoriaus“ teisėjų namuose, kur šou kūrybinės grupės sprendimu kiekvienam teisėjui bus priskirta tik viena dalyvių kategorija. Lemtingąjį „taip“ teisėjai ištars tik trims kiekvienos kategorijos dalyviams.

 

„Turėdami po 3 dalyvius – 3 mokinius, teisėjai pradės traukti slaptą sunkiąją artileriją – muzikos prodiuserius, vokalo mokytojus, choreografus, stilistus. Visą reikiamą savo komandą auklėtiniui ugdyti ir ruošti“, – tolesnę „X Faktoriaus“ eigą atskleidžia šou prodiuseris ir teisėjas Samas.

 

Tik paskutiniame etape TV3 žiūrovų ir „X Faktoriaus“ gerbėjų teismui bus pristatyta 12 savąjį „X faktorių“ beveik atradusių dalyvių. Žadama, kad užvirs kuo smarkiausia kova – kuris teisėjas tinkamiausiai paruoš, profesionaliausiai išugdys ir išves dalyvį į superfinalą? „X Faktoriaus“ talentų kelias į šlovę bei teisėjų-mentorių kova – jau nuo spalio 14 dienos, sekmadienio, 19.15 val. tik per TV3!

 

Didžioji „X Faktoriaus“ premjera – jau spalio 14-ąją, sekmadienį, 19.15 val. tik per TV3!