Didysis TV3 šou kiekvieną sezoną Lietuvai padovanojo muzikos žvaigždžių. Ne išimtis ir šis, jau penktasis projekto sezonas. Iveta Svilainytė turi visas galimybes tapti Lietuvos šou verslo pažiba. Puikios išvaizdos ir nuostabaus balso mergina „X Faktoriuje“ sužavėjo projekto teisėjus.

 

_MG_2527m (Small)

 

Šviesiaplaukė į TV3 projektą atvyko iš Molėtų. Gimtajame mieste mergina dainuoja mokyklos renginiuose. Mergina savo, kad į „X Faktorių“ atvyko todėl, kad negali gyventi be muzikos. Įstabaus balso savininkė tikina, kad dainuoti niekur nesimokė. Jos gabumai – tai Dievo dovana.

 

_MG_2572m (Small)

 

„Daug kas sako, kad mano balse jaučiasi smėlis, kas yra unikalu. Manau, kad tai yra įgimta“, – šypsosi 18-metė molėtiškė.

 

Mergina neturi nei brolių, nei seserų. Gal todėl jai atiteko visos geriausios tėvų savybės? „Niekada nenorėjau turėti nei brolių, nei sesių. Turiu daug draugų, geriausią draugę nuo pat vaikystės, kuri man yra kaip sesė“, – jau sekmadienį 19.30 val. pasakos Iveta.

 

Pasakodama apie save „X Faktoriuje“, Iveta paatviraus, kad jos svajonė – dalyvauti šiame projekte ir tapti garsia atlikėja. „Po dešimties metų labai norėčiau būti žinoma dainininke. Labai sunku pasakyti, kas aš būsiu, bet tikiuosi, kad būsiu žinoma“, – į kamerą šypsosi gražuolė.

 

„X Faktoriaus“ scenoje mergina atliks Drake dainą „One Dance“. Tiesa, Iveta labai jaudinsis prieš savo pasirodymą.

 

„Tu esi tai, ko mes ieškome. Modernu, gražu, išraiškinga. Viskas yra tavyje. Fantastika“, – po merginos pasirodymo sakys Saulius Urbonavičius-Samas.

 

„Jei net nebūtumei pasakiusi, kad esi iš Molėtų, aš iš karto įsivaizdavau, kad esi gamtos vaikas šnabždančiu balsu ir ilgais plaukais“, – gražių žodžių negailės Marijonas Mikutavičius.

 

Ar sužavės Iveta kitus du teisėjus ir kaip jie įvertins merginos pasirodymą, pamatysite „X Faktoriuje“ jau sekmadienį 19.30 val. per TV3.