„Vyras Oksaną išdavė su jos geriausia drauge Rita. Dabar Darių kankina didelė bėda – alimentai vaikui. Oksana prisiteisė išlaikymą vaikui, o Darius neturi iš ko mokėti. Tačiau problema yra ta, kad vaikas, kurį vyriškis turi išlaikyti, yra ne jo“, – taip pirmadienio santykių dramą pristatė „TV pagalbos“ narė Sandra Žutautienė.

 

5 (Small)

 

Berniukas turi biologinį tėvą, o Darius vaiką augino. Ir savo pavardę davė. Tačiau tėvu Darius buvo penkerius metus – tol, kol gyveno su Oksana. Po penkerių metų karštos meilės keliai išsiskyrė. Po skyrybų Darius tėvu nebenori būti.

 

„Nebuvo mūsų gyvenimas rožėmis klotas. Visko buvo – ir išgerdavom, ir pasipykdavom, ir pasimušdavom. Vieną dieną ėmiau ir išsikrausčiau“, – sakė Darius.

 

6 (Small)

 

„Darius susirado kitą ir vėl iš naujo pradėjo kurti gyvenimą. Vyriškis buvo ramus – juk su Oksana buvo sutarę, kad jei išsiskirs – išlaikymo vaikui moteris nesiteis. Berniukas juk ne jo. Tik pavardė Dariaus. Tačiau vieną dieną iš teismo atėjo laiškas“, – apie vyriškio bėdą pasakojo TV3 laidos „TV pagalba“ narė Sandra. Pats Darius įsitikinęs: alimentų reikalavimas – tai Oksanos kerštas.

 

7 (Small)

 

Sandra ir Darius nuvyko pas Oksaną į namus. Buvusi mylimoji apie bendrą gyvenimą kalbėjo nelabai gražiai. Nors Darius davė pavardę jos sūnui, moteris sakė, kad tai neatpirks pažeminimo, kurį patyrė. Mat Darius Oksaną išdavė su jos geriausia drauge Renata, su kuria dabar ir gyvena.

 

9 (Small)

 

„Įsivaizduokite, aš dirbau, o mano geriausia draugė, vaiko krikšto mama, jį prižiūrėdavo. Mes vienuolika metų draugavom, viena kitai padėdavom. Tai va kuo viskas baigėsi – prižiūrėjo mano vaiką, kukavo ir abudu susikukavo. O pora dienų iki išsiskyrimo man dar suokė, kaip mane myli ir koks seksas geras“, – niršo Oksana.

 

Neapsikentęs moters priekaištų, Darius pažėrė savus kaltinimus Oksanai. „Kaip su ja gyvent reikėjo, jei grįždavau iš darbo ir rasdavau namus užrakintus, vaikus neprižiūrėtus, o ją pačią girtą?“ – sakė jis.

 

Oksana sako, kad alimentus prisiteisė tik dėl formalumo. Pinigų esą neketino reikalauti iš Dariaus, bet dabar viskas pasikeitė. Už tai, kad Darius negražiai kalba apie ją, turės dabar susimokėti.

 

Sandra nusprendė išklausyti ir dabartinę Dariaus draugę, todėl ji buvo pakviesta  į Oksanos namus. „Buvusių draugių akistata buvo labai arši. Kadaise viena kitai didžiausias paslaptis patikėdavusios, Oksana su Renata dabar viena į kitą žiūrėti negali“, – stebėjosi Sandra.

 

„Kodėl dabar, kai pamatei, jog su Darium mes pradėjom geriau gyventi, pradėjai reikalauti pinigų? Viskas iš pavydo“, – piktinosi Renata.

 

Oksana atrėžė, kad labiausiai ji trokštanti ne pinigų, o ramybės ir kad pasibaigtų pletkai. „Aš tau linkiu, kad greičiau nukristų rožiniai akiniai. Darius nėra toks geras vyras. Jis ir man iš pradžių gražiai čiulbėjo, o paskui va kaip viskas baigėsi. Jis su visomis moterimis taip pat. Tai ir Renatai bus tas pats, pamatysite“, – prognozavo Oksana.

 

Kuo baigsis moterų akistata ir ar pavyks Oksanai ir Dariui sutarti dėl alimentų? Žiūrėkite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.