Kartais atrodo, kad visą dieną antroji pusė jūsų nepasigenda? Kartais atrodo, kad nepastebi naujų aprangos detalių ar šukuosenos, tačiau lovoje pastebi kiekvieną menkiausią trūkumą? Psichologai tokioms moterims patartų labiau mylėti save, pasitikėti savimi ir nepersistengti, siekiant įtikti.

 

  • Moterys, kurios mano, kad atkreips vyrų dėmesį, avėdamos pavojingai aukštais kulnais batus, tik tuščiai švaisto laiką. Dauguma stipriosios lyties atstovų net neatskiria moters eisenos pokyčių su aukštakulniais ir be jų. Nortumbrijos universiteto tyrime dalyvavę vyrai negalėjo atskirti moterų, kurios avėjo aukštakulnius nuo tų, kurios neavėjo.
  • Vyrai nepastebi kelių papildomų kilogramų, nes tuo metu jų smegenis veikia hormonai oksitocinas, testosteronas ir dopaminas. Tuo metu jie negali mąstyti apie pašalinius dalykus!
  • Randai, pavyzdžiui, menantys Cezario pjūvio operaciją, priešingai nei mano moterys, netrikdo vyrų. Šie randai tarsi pasakoja gyvenimo istoriją, patirtį ir ištvermę.
  • Šviežio prakaito kvapas, kuriame yra feromonų, neatšaldo, bet jaudina priešingos lyties atstovus.
  • Tikriausiai daugelis žino populiarų anekdotą, kai moteris atsisako susitikti su mylimuoju dėlto, kad pamiršo nusiskusti kojas. Tačiau realybėje vyrai paprastai nepastebi šiek tiek ataugusių plaukelių ant kojų ir intymioje vietelėje, todėl atsisakyti pasimatymo vien dėlto neverta.
  • Žiniasklaida, kinas ir populiarioji kultūra formuoja idealios moters įvaizdį. Dažna moteris jaučiasi nesmagiai dėl krūtų formos ar dydžio, ar dėlto, kad viena šiek tiek didesnė. Dažniausiai tokie trūkumai yra tik įsivaizduojami. Per daug nedideli, kad vyras lovoje atkreiptų dėmesį.