Dainininkas ir prodiuseris Lukas Pačkauskas – jau ne maištaujantis paauglys. Tačiau visai neseniai jam teko aiškintis dėl netinkamo elgesio viešoje vietoje.

L.Pačkauskas ramiai sėdėjo su draugu Vilniaus senamiestyje, kai prie jų priėjo tvarką prižiūrintis pareigūnas ir pasakė jiems išrašysiantis kelių šimtų litų baudą už rūkymą be leidimo miesto centre.
„Pirma mano mintis buvo, kad tai – naujos Artūro Zuoko taisyklės“, – sakė L.Pačkauskas, prisipažindamas, kad akimirką svarstė tiesiog pabėgti iš nemalonios situacijos.

Juk aiškintis policijai jam seniai nebetenka! Apskritai su pareigūnais pastaruoju metu jis susiduria nebent kelyje. „Kai buvau jaunesnis, neretai sukeldavau nepasitikėjimą pareigūnams ir jie manęs prašydavo parodyti studento pažymėjimą, klausinėdavo, kodėl esu ne paskaitose. Šį sykį pasijutau labai panašiai – buvau klausinėjamas, tikrinamas, nors, rodos, nieko blogo nedariau“, – pasakojo buvęs reperis.

Nors iš pradžių L.Pačkauskas sutiko su akivaizdžiai absurdiškomis sąlygomis, tačiau galiausiai lengviau atsikvėpė sužinojęs, kad užkibo ant BTV laidos „VRS kamera“ meškerės.

„VRS kamera“ – antradienį 19.25 per BTV