Šiandieninis gyvenimo tempas toks greitas, o šiuolaikinės moterys – tokios užsiėmusios, kad vos randa laiko… pagimdyti. O kai jau pagimdo, tai iškart skuba grįžti į darbus.

 

image009

 

Štai dainininkė Irūna Puzaraitė dirbo vos ne iki paskutinės nėštumo savaitės, o vos pagimdžiusi savo kolegai Mariui Jampolskiui parašė žinutę: „Aš kaip nauja, galim dirbt“.

 

image010

 

„Manau, kad su jos genais ji galėtų turėti 20 vaikų, antrą dieną „susitraukia“ ji ir gali eit į sceną“, – jau šį vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“ atviraus Marius Jampolskis.

 

image011

 

„Aš negaliu be to gyventi, o vaikelis daug nereikalauja. Tiktai pienuko, meilės. Turiu gerą palydovą šalia, kuris dukrytei ir mamą atstoja šiuo metu, tai yra mano vyras… Be to, toks mūsų yra darbas, mes negalim sustoti. Reikia save parodyti, reikia apie save priminti…“, – sako Irūna, paklausta ar nesigaili, kad vos pagimdžiusi vėl pradėjo koncertuoti.

 

image012

 

Irūnai pritarė ir Seimo narė Agnė Bilotaitė, auginanti 2 mažus vaikus: Jonui – 2 metai, Benui – 4 mėnesiai. „Parlamento nariai neturi motinystės atostogų, tokia yra tvarka. Taigi, iškart po gimdymo atostogų grįžau į darbus, o mano vyras jau antrą kartą išėjo tėvystės atostogų“, – sako Agnė.

 

image013

 

Į darbą, namuose palikusi vos poros savaičių kūdikį išskubėjo ir makiažo meistrė Rasa Janulevičienė. „Jaučiausi taip lyg daryčiau kažkokį žygdarbį, bet klientės išgirdusios mano istoriją ėmė reikšti užuojautą… Gal esu vieniša mama? Gal nėra ką valgyti“.

 

image014

 

Visų šių moterų pasirinkimą nesėdėti namuose palaimino jų vyrai.

 

image015

 

Tuo metu skyrybas ištvėrusi ir 4 vaikus auginanti Asta Baukutė atvira: ji yra viena ir vos spėja suktis. „Du jaunesni sūnūs, faini bernai, yra mano plastinės operacijos, mano jaunystės eliksyras“, – sako Asta, pridurianti, kad vienai auklėti vaikus sudėtinga, bet tikrai įmanoma. Astos namuose svarbiausia – pareigos ir disciplina. Aktorės vaikai baigė ar lanko muzikos mokyklas, žaidžia futbolą, laiku eina miegoti ir žino, ką reiškia tvirtas mamos „ne“!

 

Kodėl vienos moterys renkasi motinystę, o kitos neria į darbus? Kodėl trynukus auginančią Simoną Lipnę ištisai atakuoja pavyduoliai? Ir kada Irūna gimdys trečią kūdikį? Šios ir daugybė kitų istorijų apie išskirtinę motinystę jau šį vakarą 19.30 per LNK laidoje „KK2 penktadienis“.