19-metis Silvestras Beltė dalyvauti realybės šou niekuomet nesvajojo – anketą į TV3 muzikinį projektą „Aš – Superhitas“ užpildė paskatintas sesers. Tiesa, nors Anglijoje komercinį muzikos atlikimą studijuojantis vaikinas sceninę karjerą laiko savo prioritetu, itin domisi vizažo paslaptimis – mokėsi individualiose pamokose, kartais pagražina ir drauges. Sakantiems, kad vizažas tik moterims, atlikėjas atkerta – profesija ir pomėgiai nėra vyriškumo įrodymas.

 

IMANTO BOIKO fotoKASPARAS_m

 

Jau šį šeštadienį, vasario 4 d., Silvestras ir dar devyni jo konkurentai apsigyvens naujuose savo namuose – verslo ir kultūros parke „Gariūnai“ įkurtose patalpose. Realybės šou „Aš – superhitas“ kūrėjai net neabejoja, kad jau nuo pat pirmųjų dienų užvirs nuožmi kova, mat visi dalyviai tikrai išskirtiniai.

 

IMANTO BOIKO fotoKOFF_m

 

Paklaustas, kaip nusprendė dalyvauti realybės šou atrankose, Silvestras tikina buvęs paskatintas sesers: „Miegojau sau ramiai ir ryte man paskambino sesuo. Ji tuo metu buvo Lietuvoje, pamatė „Aš – superhitas“ anonsą ir liepė man užpildyti, mane pastūmėjo. Iš pradžių galvojau gana kritiškai, nes gyvenau Anglijoje. Nerimavau dėl universiteto – ar mane išleis, ar neteks kartoti visų metų. Bet jie sureagavo priešingai ir pasakė, kad tokia patirtimi turiu pasinaudoti, o vėliau galėsiu pritaikyti atsiskaitymuose.“

 

IMANTO BOIKO fotoMINDAUGAS_m

 

Muziką ir dainavimą Silvestras laiko pagrindine savo aistra, tačiau prisipažįsta turintis ir kitų pomėgių. Vienas jų – vizažas, vaikino gyvenime atsiradęs neatsitiktinai.

 

IMANTO BOIKO fotoNERIJUS_m

 

„Mano mama ir sesuo, paskatinusi dalyvauti šiame projekte, yra iš grožio industrijos. Man patikdavo visokioms šventėms, pavyzdžiui, Helovinui, daryti grimus. Sesė tai pastebėjo ir per gimtadienį man padovanojo vizažo kursus. Pas mane savaitei atskrido mokytoja iš Lietuvos, kuri vedė kursus. Turėjome modelių ir mokėmės įvairių technikų. Manau, kad sekėsi puikiai, nors aš anksčiau nebuvau profesionaliai su tuo susidūręs“, – pasakojo vaikinas.

 

IMANTO BOIKO fotoSILVESTRAS_m

 

Kartas nuo karto Silvestrui tenka pagražinti artimas drauges: „Žinoma, dažnai padažau drauges ir pažįstamas Anglijoje – kelioms šventėms paruošiau. Bet kol kas labiau užsiimu muzikiniais reikalais, vizažas lieka antrame plane. Planuoju ateityje šį pomėgį turėti kaip užsiėmimą šalia muzikos.“

 

Nors vizažisto profesija vis dar yra laikoma itin moteriška, Silvestras tokiems nusistovėjusiems stereotipams prieštarauja. „Kai lankausi kirpyklose ar grožio salonuose Anglijoje, pastebiu, kad ten dirba tikrai daug vyrų. Ir didelė dalis jų – heteroseksualūs vyrai, turintys šeimas. Profesija juk nėra vyriškumo įrodymas. Manau, kad vyriškumas atsiranda su tam tikrais poelgiais ir darbais, bet tikrai nėra įrodomas jėga ar profesija – tai du nesusiję dalykai“, – įsitikinęs realybės šou dalyvis.

 

Pats Silvestras tikina kasdien makiažo nesidarantis – nenori kenkti jautriai odai, tačiau koncertuodamas ar būdamas prieš kameras šiek tiek pasigrimuoja.

 

Kalbėdamas apie save atlikėjas pamini, kad iš pradžių su juo bendrauti gali būti sunku: „Turiu artimus draugus ir prisipažinsiu, manau, kad tikrai sunku. Bet kažkaip randame bendrą kalbą ir tiesiog nekreipiame dėmesio – visi turi minusų ir pliusų, bet apie juos galime pamiršti, susigyventi ir bendrauti.“

 

Realybės šou Silvestrui teks konkuruoti ne tik su charizmatiškomis merginomis, bet ir su ne ką prastesniais keturiais vaikinais. Jo konkurentais taps operos solistas, Virgilijaus Noreikos mokinys Kasparas, Marijampolės Fredžiu Merkuriu vadinamas Mindaugas, mergišius ir save Koffo vardu pristatantis Andrejus bei apsauginiu dirbantis Nerijus.

 

Jau šį šeštadienį TV3 televizijos žiūrovų laukia muzikaliausio realybės šou „Aš –superhitas“ premjera, kur dešimt dalyvių kovos dėl didžiojo prizo ir šlovės, o juos 24 valandas per parą filmuos kameros ir stebės portalo tv3.lt lankytojai. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio TV6 žiūrovai sužinos įdomiausius realybės šou dienos įvykius, specialiose radijo Gold FM laidose pirmadieniais–ketvirtadieniais 17.10 val. išgirs pokalbius su dalyviais, o kiekvieną šeštadienį, tiesioginės transliacijos metu, kuri vyks tiesiai iš verslo ir kultūros parko „Gariūnai“, dalyviai susikaus įnirtingoje išlikimo kovoje, kur vienam iš jų teks atsisveikinti su projektu.

 

„Aš – superhitas“ – jau nuo vasario 4 d. per TV3!