Šeštadienio popietę pramogų komplekse „HBH Vilnius“ vyko finalinės populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ atrankos. 20 atkakliausiųjų atrankų dalyvių komisijos narius bandė sužavėti savo iškalbingumu ir įrodyti, kad būtent jie nusipelno tapti projekto dalimi. Finalinei atrankai pasibaigus paaiškėjo, kurie laimingieji jau netrukus taps nepamirštamo realybės šou dalyviais.

 

R_K_1843

 

Panašu, kad TV3 žiūrovų vėl laukia nuotykių ir intrigų kupina vasara. Jau birželio 25 dieną pajūryje įsikurs realybės šou „2 Barai“ dalyviai. Kas jie – paaiškėjo šeštadienio popietę vykusioje finalinėje projekto atrankoje.

 

Komisijos nariais tapo prodiuseris Dominykas Kubilius, buvusi grupės „Junior“ narė Rosita Paulauskaitė, „2 Barai“ vedėjais šią vasarą vėl tapsiantys prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė ir humoristas Justinas Jankevičius.

 

Vos prasidėjus atrankai vienas projekto kūrėjų D. Kubilius pretendentus tapti šou dalyviais skatino atiduoti visas pastangas. „Šiais metais „2 Barai“ vyks pajūryje, laukia labai geras laikas, todėl patariu dėl to pakovoti“, – sakė prodiuseris.

 

R_K_1236

 

Dalyviai kaip įmanydami bandė sužavėti komisiją: atvirai pasakojo išskirtines gyvenimo istorijas, demonstravo įvairius talentus, deklamavo savo kūrybos eilėraščius, šoko su pačiais komisijos nariais, žavėjo iškalba, talentais ir net savo gamybos kepiniais.

 

R_K_1289

 

Bene drąsiausia atrankų dalyve būtų galima pavadinti gražuolę Enriką, kuri pasakojo mėgstanti automobilius ir greitį, galinti pakeisti automobilio padangas, o norėdama – ir surinkti variklį! Komisijos nariams mergina pagamino pieno kokteilį. „Kadangi žada uždrausti alkoholį, dabar gersime pieno kokteilius“, – juokavo Enrika.

 

R_K_1459

 

Ypatingais gėrimais ir maistu sužavėti bandė ne vienas dalyvis: komisija ragavo ne tik kokteilius, bet ir naminį pyragą, net šaltibarščius, kuriuos pagamino jautrią gyvenimo istoriją papasakojęs Šarūnas – vaikinas atskleidė įveikęs kraujo vėžį.

 

R_K_1782

 

Kiti atrankos dalyviai komisijos narius bandė sužavėti šokio judesiais – dalyvis Rokas pašokdino „2 Barai“ vedėją V. Skaisgirę, o drąsioji Ieva – J. Jankevičių.

 

R_K_1803

 

Pasirodžius visiems dalyviams paaiškėjo didžioji intriga – atskleisti šeši pirmieji patekusieji į realybės šou. Jais tapo 3 merginos ir 3 vaikinai: praėjusių metų dalyvio Žygio mergina Gabija, charizmatiškoji Enrika, įspūdingos išvazdos Vaida, bei ne ką mažiau išraiškingi vaikinai – Edgaras, Juozas ir Irmantas.

 

R_K_1808

 

Šią vasarą „2 Barai“ kelsis į pajūrį, „HBH Malūnų parką”, tad jau netrukus visa Lietuva galės susipažinti su bare apgyvendintais dvylika dalyvių. Realybės šou kūrėjai tikina, kad projekto dalyvių laukia daugybė atrakcijų, iššūkių, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karšta konkurencinė kova. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – nuo birželio 25 d. sekmadieniais 19.30 val. ir pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!