Gero humoro nestokojantis TV3 televizijos parodijų šou „Pakartok!” jau priartėjo prie finišo tiesiosios. Talentingieji aktoriai jau šiandien susirungs didžiajame šio šou pusfinalyje. Kurie keturi iš jų – Ramūnas Rudokas, Vitalijus Cololo, Aušra Štukytė, Rasa Marazaitė, Ramūnas Šimukauskas ar Kirilas Glušajevas savo jėgas išbandys finale, paaiškės jau visai netrukus!Vitalijus Cololo Elvis Pakartok TV3

 

Visi laidos dalyviai stengiasi sužavėti komisiją viena už kitą geresnėmis parodijomis. Burtai lėmė, kad šį vakarą aktoriai įsikūnys į žinomus televizijos laidų vedėjus, žymius visuomenės žmones ir muzikos pasaulio legendas. Pastarojoje kategorijoje apsivilkti nepamirštamos pasaulinio garso scenos žvaigždės Elvio Preslio rūbą teks šmaikščiajam Vitalijui Cololo.

 

„Rokenrolo karalius… Paskutinio koncerto metu Elvis tikrai buvo jau labai panašus į mane – toks subrendęs vyras, visam grožyje, ir autoritetas matosi pilnai, nebereikia labai kratytis scenoje, užtenka nedidelių judesiukų, – kaip visada be juokų neapsieina V. Cololo. – Be to, jis labai mylėjo mikrofoną, jis negalėjo be jo, jis dainuodavo mikrofonui, kuris skleisdavo savo garsą visom moterim.”

 

Idėja dalintis nuoširdžia meile moterims nuo scenos Vitalijų taip pat įkvėpė romantikai. „Kristi, Kristina, aš tave myliu, mažute…”, – įsijautęs į Elvio Preslio vaidmenį Vitalijus nuo scenos siuntė daugybę oro bučinių komisijos pirmininkei Kristinai Kazlauskaitei, o galiausiai krito ant kelių, įteikė gėlių puokštę ir „Paskambink man” kviečiančią raudoną širdelę. K. Kazlauskaitei jis dedikavo visą dainą, pasirūpinęs ir publiką bei komisiją sužavėjusia meile alsuojančia scenos grafika.

 

Deja, K. Kazlauskaitė taip ir neturės progos paskambinti Elviui, mat ant širdelės telefono numerio jis vis dėlto neužrašė.

 

Sužavėjęs komisiją pasirodymas sulaukė daugybės liaupsių. Tačiau ar to pakaks, kad V.Cololo įveiktų dvikovoje prieš jį stojusį Ramūną Rudoką, kuris parodijavo visų mylimą dainininką – amžinatilsį Vytautą Kernagį? Kaip sekėsi Aušrai Štukytei perteikti Kristinos Brazauskienės charakterį, Ramūnui Šimukauskui įsijausti į laidų vedėjo Edmundo Jakilaičio vaidmenį, o Rasai Marazaitei pakartoti kitą eterio veidą – Ritą Miliūtę? Šios ir kitos parodijos TV3 televizijos šou „Pakartok!” jau šiandien garantuos itin linksmą vakarą!