Kiekvieną šeštadienį realybės šou „Radži ieško žmonos” suspindi vis naujais akibrokštais. Šįsyk laida prasidėjo apsinuoginusių projekto dalyvių paradu. Maudymosi kostiumėliais vilkėjusios merginos turėjo vos keletą minučių apžavėti Radži. Kandidačių į savo širdį figūras dainininkas įvertino akimirksniu ir pedagogę Nijolę vos prasidėjus laidai pasodino ant išlikimo kėdės.

 

Neišgirdusi savo vardo kita šou dalyvė Ilona lengviau atsipūtė. Diplomuota psichologė visą dieną nieko nevalgė, kad tik figūra atrodytų gražiau. Tuo tarpu moksleivė Elena figūros išvis nepanoro rodyti. Mergina į studiją įėjo vilkėdama katės kostiumą. „Šitaip protestuoju prieš nuogo kūno kultą”, – savo poelgį paaiškino mergina.

 

Šis šeštadienis išskirtinis buvo ir dėl dar vienos priežasties. Išlikimo kėdes šįsyk užėmė ne dvi, o trys panelės – Nijolė, Daiva ir Monika. Daivą žiūrovų teismui Radži atidavė po jųdviejų kivirčo tiesioginiame eteryje. Vyrui pasirodė, kad vaikų namuose Daiva elgėsi nenuoširdžiai. LNK studijoje mergina dar bandė ginčytis, bet iš to nieko gero neišėjo – ji užėmė antrąją išlikimo kėdę.

 

„Radži ieško žmonos” nebūtų „Radži ieško žmonos”, jei čia viskas būtų nuspėjama. Į studiją įžengusi čigonė Radži kažką pašnibždėjo į ausį ir Monika tuojau pat užėmė trečiąją išlikimo kėdę. Po įnirtingos kovos nedidele balsų persvara projektą „Radži ieško žmonos” paliko renginių vedėja iš pajūrio Monika.