Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė su vyru gyvena pačiame Kėdainių centre, šeima turi didelį 200 kvadratinių metrų namą, o šalia jo 25 arus žemės, kurioje politikė su vyru augina gėles ir daržoves.

 

baltraitiene_namai

 

Tik savaitgaliais į namus grįžtanti ministrė laidoje KK2 pasakos, kad nors laiko ūkio reikalams nebūna daug, tačiau ji stengiasi viską suspėti.

 

Virginija nuo mažens buvo pripratusi prie sunkaus darbo. Ministrė gimė ir augo Želvaičių kaime, Telšių rajone. Virginijai ir dar trims vaikams reikėjo ir šieną vežti, ir daržus ravėti.

 

„Gyvenom turbūt kaip ir visi, pakankamai sunkiai ir sudėtingai, tėvukas dirbo zootechniku veislininkystės stotyje, mama buvo pradinių klasių mokytoja. Atlyginimai buvo labai maži, net 100 rublių mama negaudavo, tėvukas šiek tiek daugiau. Gyveno ūkiškai, turėjo karvę ir kiaules augino, ir bulius penėjo, kad būtų pinigų, kad galėtų visus vaikus išleisti į mokslus“, – šio pirmadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje KK2 pasakos V. Baltraitienė.

 

baltraitiene_namai

 

Būdama maža Virginija mėgdavo žaisti su savo broliuku, dabar taip pat politiku Eugenijumi Gentvilu, tačiau ministrė neslėps, kad vaikystėje su juo būdavo įvairių konfliktų.

 

„Jis buvo labai netvarkingas. Ir, manau, kad toks ir liko per ilgus gyvenimo metus. Kai apsivedė, gal žmona pataisė kažkiek. Kartą ruošiausi egzaminui ir liepiau jam susitvarkyti. Tiek susipykom, kad aš jam su kaktusu į galvą, o jis man su šakute į šoną dūrė“, – prisiminimais dalinsis Žemės ūkio ministrė.

 

Retai namuose būnanti moteris pasakos, kad be jos namai negriūna – vyras būdamas vienas pats pasigamina valgyti ir sutvarko namus: „Per tuos 10 metų vyras labai gerą savybę išsiugdė, kad reikia gaminti. Kai grįžtu į namus, dažnai būna valgyti padaryta“.

 

Visą reportažą iš Virginijos Baltraitienės namų žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.