Praėjusį sezoną Vilniaus „Ryto“ namais Europos taurės transliacijose tapęs televizijos kanalas „TV6“ ir toliau transliuos tarptautines sostinės klubo kovas. Sezono startas – jau kitą antradienį (spalio 2 d.) mače su nuolatine Eurolygos dalyve Malagos „Unicaja“.

 

68RVYS3956 (Small)

 

Vilniaus „Rytas“ šiemet pradeda savo vienuoliktąjį sezoną Europos taurėje, o visi sostinės aistruoliai iki 2019-ųjų pradžios išvys net 10 tarptautinių rungtynių. Vilniečiai namuose bei išvykoje susitiks su puikiai pažįstamomis ekipomis: Malagos „Unicaja“, Kazanės UNICS, Frankfurto „Skyliners“, Turino „Fiat“ bei Baro „Mornar“.

 

177RVYS5523 (Small)

 

„Europos taurė mūsų klubui yra didelis prioritetas, todėl džiaugiamės, kad rungtynes transliuos šios srities lyderis Lietuvoje, – teigė klubo sporto direktorius Linas Kleiza. – Šiemet surinkta kovinga bei greita komanda, todėl mūsų laukia labai intriguojantis bei įdomus sezonas.“

 

188RVYS5616 (Small)

 

Tiesiogines transliacijas visiems Vilniaus „Ryto“ sirgaliams padės stebėti puikiai pažįstamas komentatorius Rytis Vyšniauskas.

 

208RVYS5891 (Small)

 

„Kiekvienais metais keliami kokybiniai reikalavimai tiek kūrybai, tiek techninei varžybų transliacijų pusei auga. Mes stengiamės maksimaliai atitikti tuos reikalavimus – pasirūpiname geriausia įranga ir personalu – prie kiekvienų varžybų transliacijų dirbs komanda, kurią sudaro apie 20 savo srities profesionalų: operatoriai, technikai, garso ir vaizdo režisieriai ir t.t. Visa tai tam, kad pateiktume žiūrovams išskirtinės kokybės HD vaizdą ir suteiktume maksimalų malonumą krepšinio fanams”, – sakė Arvydas Rimas, „TV3“ kūrybos direktorius.

 

image001 (Small)

 

Pasak jo, vaizdą fiksuos 7 kameros. Iš jų viena didelio priartinimo kamera stambiems planams – trenerio, žaidėjų, sirgalių emocijos parodyti, 4 kameros su plačiakampiais objektyvais – bendram aikštelės vaizdui perteikti ir tokiems momentams, kaip Chriso Kramerio prasiveržimai, dvi sulėtinto vaizdo kameros įspūdingiausiems momentams užfiksuoti – tokiems kaip, Eimanto Bendžiaus tritaškiai ar Dominique‘o Suttono dėjimai į krepšį.

 

„Patys esame didžiuliai krepšinio gerbėjai, todėl suteikiame galimybes šios sporto šakos aistruoliams daugelį rungtynių stebėti gyvai per mūsų valdomus televizijų kanalus. Europos taurės pirmenybės kovas kviečiame žiūrėti per „TV6“ jau kitą antradienį“, – entuziastingai kalbėjo A. Rimas.

 

Europos taurės sezoną Vilniaus „Rytas“ pradės spalio 2 dieną namų rungtynėmis su Malagos „Unicaja“, o jau po savaitės į sostinę atvyks svečiai iš Rusijos – Kazanės UNICS. Spalio mėnesį vilniečiai taip pat susitiks su „Skyliners“, „Fiat“ bei „Mornar“, o lapkritį startuos antrasis pirmenybių ratas.

 

Pirmosios transliacijos pradžia artėjantį antradienį – 19 val. per TV6!