Iš pirmo žvilgsnio neišskirtinėje Viktorijos laikų mokykloje vidurio Anglijoje, Notingeme, tvyro grėsminga ir slegianti atmosfera. Čia vyksta nepaaiškinami, paranormalūs reiškiniai, gąsdinantys visus, kurie tik drįsta apsilankyti pastarojoje vietoje.

 

Long Itone stūksanti senoji mokykla atrodo nepretenzinga, tačiau tik tol, kol įeini į vidų. Nors daugelis Viktorijos laikų mokyklų turi šiurpią ir antgamtišką aurą, tačiau Long Itono mokyklai lygių nėra! Drąsiausieji išdrįsta šioje mokykloje budėti visą naktį arba medžioti vaiduoklius. Jie pastebi, kaip lyg iš niekur nieko sugirgžda rankenos ir staiga prasiveria arba užsitrenkia durys. Liudininkai teigia, girdėję žingsnių aidą tamsiuose koridoriuose.

 

Tai tik dalis nepaaiškinamų reiškinių, kuriuos teko patirti išdrįsusiems apsilankyti Long Itono mokykloje. Kartais jie pajaučia, kaip staiga nukrenta temperatūra, išgirsta keistus balsus arba pamato judančius šešėlius tuščiose klasėse ir koridoriuose. Jie tvirtina matę piktąjį senosios Viktorijos laikų mokyklos mokytoją Morisą, beldžiantį į stalą, mokinių vaiduoklius, lekiančius pro duris, kurios nebeegzistuoja. Klasėse neretai galima išgirsti vaikų juoką ir švilpavimą. Daug lankytojų patys jautė kaip išdykę mokyklos mokinių vaiduokliai sugriebdavo jiems už rankų ar pešdavo plaukus. Taip pat patalpose jie girdėdavo ir klyksmus, ir širdį veriantį verksmą.