Kas nėra girdėjęs apie Bermudų trikampį ir jį gaubiančias paslaptis? Kai kurios teorijos atrodo gana logiškos, o kai kurios – tiesiog juokingos. Tačiau tai, kas vyksta tokiose vietose yra taip keista ir neįprasta, kad nieko per daug nė nenustebintų, jei paaiškėtų, kad teisūs yra tie, kurie tiki ateivių pagrobimais, laiko kilpomis ir kitais mistiškais reiškiniais. Bermudų trikampis nėra vienintelė vieta Žemėje, kurioje paslaptingai dingsta žmonės. Štai dar 3 tokios vietos, apie kurias išgirdus per kūną pradeda bėgioti šiurpuliukai…

 

vietos

3 paslaptingos vietos Žemėje:

 
  • Prietarų kalnai. Tai kalnų grandinė, besidriekianti Rytų Finikse, Arizonoje. Legenda byloja, kad kažkur apie 1800 metus vyras, vardu Jacobas Waltzas, kalnuose atrado milžinišką aukso kasyklą, kuri vėliau buvo vadinama dingusio olando aukso kasykla. Paslaptį, kur yra toji vieta, jis išlaikė iki pat mirties ir nėra žinoma, ar yra bent vienas žmogus, kuriam mirties patale atskleidė tiesą. Kad ir kaip ten buvo, kasykla niekada nebuvo atrasta, nors į Prietarų kalnus ieškoti vyko ne viena ekspedicija. Seni žmonės kalba, kad kalnuose galima sutikti žmonių, kurie paaukojo savo gyvybes, ieškodami aukso, šmėklas. Indėnų legendoje pasakojama apie nykštukus, saugančius kalnus – Tuar-Tums, gyvenančius po kalnais esančiuose urvuose ir tuneliuose. Apačiai tikėjo, kad šiuose kalnuose yra įėjimas į pragarą.
 
  • Anjikuni ežeras. Ežeras išgarsėjo tada, kai pradangino ištisą kaimą. Tai nutiko 1930 lapkritį, kai medžioklis Joe Labelle ieškojo nakvynės vietos. J. Labelle buvo pažįstamas su inuitų kaimo gyventojais. Šiame kaime, remiantis skirtingais šaltiniais, galėjo gyventi 30 – 2000 žmonių. Tačiau nutiko šis tas baisaus ir protu nesuvokiamo – kaimiečių nebebuvo. Jie kažkur paslaptingai dingo, palikę viską, ką turėjo, įskaitant maistą ir šautuvus. Joe atrado vieną atidarytą (ne gyvūnų) kapą, kuris buvo tuščias. Už beveik 100 metrų nuo kaimo aptiko maždaug 7 roges tempiančių šunų kūnus, kurie nugaišo nuo bado, nors kaime buvo daug maisto atsargų. Virš ežero matėsi keistos švieselės. Yra visokių versijų apie tai, kur dingo visas inuitų kaimas – nuo vaiduoklių iki vampyrų.
 
  • Velnio jūra arba Drakono trikampis. Tai vieta Ramiajame vandenyne, kuriame vykstantys paslaptingi reiškiniai, primena Bermudų trikampį Atlanto Vandenyne. Velnio jūra yra šalia Japonijos pakrantės. Čia esą yra įvykę nesuskaičiuojama daugybė nepaaiškinamų fenomenų, tarp jų: magnetės anomalijos, neaiškios kilmės šviesos ir objektai, paslaptingi dingimai. Šią vietą pavojinga laiko net Japonijos žvejybos institucijos. Pasakojama, kad 1952 metais vyriausybė išsiuntė laivą „Kaio Maro No 5“ tyrimams atlikti. Po to niekas nebematė to laivo ir jame plaukusios įgulos, kurioje buvo 31 asmuo. Kitoje legendoje pasakojama apie mongolų imperatoriaus Chubilajaus katastrofiškas pastangas įsiveržti į Japoniją per Velnio jūrą. Imperatorius prarado mažiausiai 40 tūkst. karių paslaptingomis aplinkybėmis. Teorijų, kodėl vyksta fenomenalūs reiškiniai, yra įvairių: nuo ateivių iki vartų į paralelines visatas. Kiti mano, kad paslaptingi dingimai yra susiję su regiono ugnikalnių aktyvumu.