Ar sielos draugai tikrai egzistuoja? Kaip suprasti, kad kitas žmogus yra jūsų sielos draugas? Dažnai diskutuojama, ar tai mitas, ar realybė. Kai kurie mokslininkai teigia, kad matematiškai neįmanoma turėti sielos dvynį. Kiti pritaria, kad nereikėtų labai pasitikėti sielos draugų teorija, nes tada belaukiant to vienintelio, kuris gal net neegzistuoja, atmetami gerų, potencialių partnerių pasiūlymai.

 

sielos

11 ženklų, kad sielos draugai egzistuoja:

 

 • Susikalbėjimas be žodžių. Sielos draugą galima atpažinti iš to, kad net ką tik susipažinus, nebūtina daug kalbėti, priešingai nei su kitais žmonėmis, kad išvengtumėte nejaukių tylos pauzių. Kai kalbate su sielos draugu, dažnai užbaigiate vienas kito sakinius, pajaučiate gilesnį ryšį negu su kitais žmonėmis.

 

 • Jausmas viduje. Giliai viduje žinote, kad tam tikras žmogus yra skirtas jums. Paprastai jau po 5 minučių pažinties galima pasakyti, ar yra ryšys su nauju pažįstamu, ar ne. Be abejo, kartais reikia daugiau laiko, kad kitas žmogus atsiskleistų. Tai logiškai nepaaiškinamas jausmas – tiesiog instinktyvus žinojimas, kad tai – jūsų žmogus.

 

 • Chemija. Chemija tarp sielos draugų yra labai intensyvi. Be abejo, šiltus jausmus galėjote jausti ir kitiems žmonėms, bet su sielos draugu – tai kažkas visai kitokio, labai ypatingo. Seksualinė chemija labai didelė, tai daugiau nei seksas, tai aistra ir meilė nuo kiekvieno prisilietimo.

 

 • Iššūkiai. Jūs keliate iššūkius ir skatinate kitą tobulėti, tapti geresne savo pačių versija. Sielos draugai tampa stipria komanda, kur niekada nė vienas iš jų nesijaučia pamirštas ir apleistas. Jie abu nori evoliucionuoti ir augti, palaikyti vienas kitą pasirinktame kelyje. Sielos draugai – ne tik draugai: jie ir partneriai.

 

 • Santykiai natūralūs nuo pirmos dienos kartu. Jūs nebijote kitam pasakyti ko nors įžeidžiančio ar padaryti kažką, dėl ko kitas palaikytų jus šiek tiek keistu. Nu pirmos dienos kartu jaučiatės visiškai patogiai. Jaučiatės laisvi sakyti, ką norite ir jaučiatės taip, tarsi pažinotumėte vienas kitą ilgus dešimtmečius.

 

 • Nė vienas nėra be trūkumų, bet tai netrukdo. Jie supranta, kad nėra tobuli, negali visada šypsotis ir viską daryti teisingai. Tobulai elgtis gali tik specialiai užprogramuoti robotai, bet ne sielos draugai. Sielos draugai pastebi vienas kito trūkumus ir juos priima. Ne visada jų santykiai būna tobuli, bet jie visada palaiko vienas kitą, kai būna gerai ir kai būna blogai.

 

 • Ramybės jausmas. Su juo jaučiatės ramiai ir jis su jumis taip pat. Būdami kartu jūs niekada nejaučiate streso. Jaučiatės saugūs ir atsipalaidavę. Jeigu nuolat jaučiatės įsitempę, vadinasi, šis žmogus nėra jūsų sielos draugas.

 

 • Sutarimas sprendžiant svarbiausius klausimus. Kartais sielos draugai ginčijasi dėl erzinančių kasdienybės, buities smulkmenų (kodėl nenuleido tualeto dangčio, kodėl kalba pilna burna ir pan.). Tačiau priimdami svarbiausius sprendimus – jie vieningi kaip kumštis. Jų vertybės tokios pačios. Jie į gyvenimą žiūri per tą pačią prizmę.

 

 • Su juo galite būti visiškai sąžiningi. Sielos draugui visada galite pasakyti, kaip iš tikrųjų jaučiatės, iškloti viską, kas yra mintyse. Jie niekada nepasmerks ir neteis, kad ir kas tai būtų.

 

 • Sielos draugai ne visada tampa romantiniais partneriais. Su sielos draugu gali nebūti jokios seksualinės chemijos. Jie jaučia ryšį mentaliniame ir emociniame lygmenyje, tačiau romantiniai santykiai gali nepasiteisinti. Tačiau tai nereiškia, kad neradote savo sielos draugo. Radote, tik ne romantiniame lygmenyje.

 

 • Meilė ne visada ateina iš karto. Kartais žmonės pažįsta vienas kitą ilgus dešimtmečius, bet vieną dieną atsimerkia ir pamato, kad visada šalia jų buvo ne šiaip draugas ar pažįstamas, bet pats tikriausias sielos draugas. Galbūt galvojate, kad sielos draugą sutiksite bibliotekoje arba vakarėlyje, bet realybė gali pasirodyti tokia, kad jis visą laiką gyveno kaimynystėje ir jūs apie jį žinote viską, kaip ir jis – apie jus.