Jau rytoj, kovo 9 dieną , Kauno „Žalgirio“ arenoje  vienam vakarui į sceną sugrįžta merginų grupė „Mokinukės“. Prieš 20 metų muzikos padangę drebinusi grupė yra išleidus daugybę hitų, kurie nuskambės ir didžiausioje šalies arenoje.

MOKINUKES_3000x3000 (1)

 

„Mokinukės“ – Simona Nainė, Ieva Vaitiekūnienė, Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Kristina Šerkšnienė bei Rūta Žilionytė – nusprendusios sugrįžti vienam vakarui, pavadintam „Klasės susitikimas“ jau daugiau nei metus ruošėsi ypatingam šou. Jau rytoj Kauno „Žalgirio“ arenoje laukia nepamirštamas šou, prie kurio darbuojasi didžiulė profesionalų komanda.

 

„Tikrai nemažai streso ir jaudulio. Norisi viską išpildyti kaip įmanoma geriau. Be galo laukiam šeštadienio, norisi kuo greičiau žmonėms parodyti tai, kam ruošėmės taip ilgai. Žinoma, su šiais jausmais kartu seka ir liūdesėlis, nes tas visas laikas, kurį praleidome su merginomis kartu, buvo labai ypatingas“, – atvirauja „Mokinukės“.

 

„Labai laukiam susitikimo su visais, kurie augo kartu su mūsų grupe ir kartu sugrįš į tuos nostalgiškus laikus, tikiu, kad tai bus išskirtinis prisiminimų vakaras! Širdyje vienu metu ir jaudulys, ir laimė, ir džiaugsmas, belaukiant mūsų visų šeštadienio susitikimo“, – priduria I. Vaitiekūnienė.

 

Šeštadienio vakaras Kaune laukai išties sentimentalus. Žinoma grupė ruošia atlikti tokius ryškius kūrinius kaip „Melagis“, „Užrakinta surakinta“, „Mažyti mielas“, „Bye Bye“ ir kitus. Kartu su žinomais kūriniais laukia ir daugybė šou elementų, kuriuos merginos laiko paslaptyje.

 

„Sunku patikėti, kad tai vyksta. Šią savaitę jaučiu išties daug nerimo, minčių, kad tik viskas pavyktų taip, kaip suplanuota. Jau trečia naktis iš eilės sapnuoju pasirodymą arenoje. Tuo pačiu be proto džiaugiuosi ir su nekantrumu laukiu,n es šis koncertas yra tarsi dovana, kad žmonės net ir po 20 metų mus prisimena, ateina palaikyti ir dainuoti kartu. Tikiu, kad tai bus pats kiečiausias klasės susitikimas!“, – pasakoja Rūta.

 

„Vertinam šį pasiruošimo laikotarpį, turėjom tikrai labai gražų laiką. Tikimės, kad šeštadienį atsipalaiduosime ir padarysime gerą vakarėlį. Kur čia gerą. Patį geriausią!“, –  džiaugiasi pozityvumo nestokojančios „Mokinukės“.

 

„Mokinukių“ šou „Klasės susitikimas“ įvyks jau rytoj, Kauno „Žalgirio“ arenoje. Bilietus į koncertą platina Bilietai.lt.