Jau šį penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Muzikinės kovos“ bus ypač šventiška ir patriotinė, nes laida bus rodoma vasario 16 dieną, kai minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

 

Muzikines_kovos_2 (Small)

 

Tokia ypatinga proga laidoje susikaus laisvės dainiumi tituluojamas Arvydas Vilčinskas ir jaunosios kartos popscenos šelmiai – „Patruliai“.

 

Muzikines_kovos_3 (Small) Muzikines_kovos_4 (Small)

 

„Patrulių“ vyrai, rungtyniaudami su Arvydu Vilčinsku dėl žiūrovų simpatijų, neslėpė, kad varžovo dainos jiems kelia ypatingus jausmus. Juk klausydama legendinių Arvydo dainų „Grįžtu į Lietuvą“ arba „Verkia Dievas medinis“ užaugo ne viena karta, taip pat ir patys „Patruliai“. Jie studijoje padėkojo Arvydui Vilčinskui už galimybę augti kartu su jo dainomis.

 

Muzikines_kovos_5 (Small) Muzikines_kovos_6 (Small)

 

Laidoje netrūks ne tik šventiškos patriotinės nuotaikos, stiprių jausmų Lietuvai, bet ir karštų emocijų, azarto. Juk tai, kaip penktadienį skambučiais balsuos žiūrovai, grupėms bus lemtinga: prasideda „Muzikinių kovų“ antrasis turas. Tai reiškia, kad pralaimėjusi grupė nebegalės sugrįžti į muzikines kovas.

 

Muzikines_kovos_7 (Small) Muzikines_kovos_8 (Small)

 

Ypatingos Vasario 16-osios laidos svečiai bus irgi ypatingi – viešės tautinių šokių ansamblis „Ugnelė“ ir choras „Kariūnas“.

 

Muzikines_kovos_9 (Small) Muzikines_kovos_10 (Small)

 

Taip pat laidos rengėjai primena, kad vis dar yra galimybė sugrąžinti į antrąjį turą dvi grupes, iškritusias pirmajame. Tai padaryti galima lrytas.lt puslapyje balsuojant už savo favoritus.

 

Muzikines_kovos_11 (Small) Muzikines_kovos_12 (Small)

 

„Muzikinės kovos“ per „Lietuvos ryto“ televiziją – penktadienį 21.00 val.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.