Ateinantį sekmadienį LNK žiūrovai išvys ne vieną pritrenkiančią legendinio projekto „Žvaigždžių duetai“ transformaciją. Visi aptarinėjo Indrės Stonkuvienės ir Donato Čižausko transformaciją, derindamiesi prie savo dainos „Ryža“ abu jie plaukus net antakius persidažė oranžine spalva. Tačiau tai nebuvo vienintelis vakaro netikėtumas – vienos iš dalyvių komisijos nariai scenoje neatpažino tol, kol ji nepradėjo dainuoti.

 

Žvaigždžių duetai

 

Kartu su Ištvanu Kvik projekte dalyvaujanti „Mis Lietuva 2013” Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė šį sekmadienį atliks garsios lenkų dainininkės Marylios Rodowič dainą „Spalvotosios mugės“. Šis poros pasirodymas – tarsi atsakas į nesibaigiančias komisijos narių diskusijas, kokį amplua duetas turėtų pasirinkti savo pasirodymų metu. Šį kartą R. E. Mazurevičiūtė ir Ištvanas sukūrė tikrą čigonišką fiestą cirke – scenoje šoko akrobatės, važinėjo vienračiai, triukus atliko profesionalūs cirko artistai ir net dresuotas pudelis.

 

Žvaigždžių duetai

 

Didele staigmena tapo ir juodaplauke virtusi R. E. Mazurevičiūtė. „Oho, Ištvanai, kokią tu įtaką darai moteriai!”, – nusijuokė komisijos narys Merūnas Vitulskis. „Negaliu patikėti, kad čia yra ta pati Rūta. Tu tikrai buvai neatpažįstama, o tavo balsas skambėjo nuostabiai“, – susižavėjimo negalėjo paslėpti ir Rūta Ščiogolevaitė.

 

Žvaigždžių duetai

 

Komisijos nariai negailėjo komplimentų ne tik gražuolės išvaizdai, bet ir naujai suskambusiam balsui. Visgi kandžioji Dovilė Filmanavičiūtė – Miss Sheep pradėjo ne nuo komplimentų. „Šiaip tai buvo kraupu. Bet, turbūt mugėje ir cirke, taip ir turi būti… Jei norite išgirsti mano asmeninę nuomonę, tai buvo siaubinga“, – kalbėjo D. Filmanavičiūtė.

 

Žvaigždžių duetai

 

„Man tai žiūrėti buvo ir nejauku, ir nesmagu, ir bardakas, ir nefaina, na, bet kiekvieną kartą reikia bandyti perlipti per save. Cirkas neprivalo patikti visiems. Net ir ta kultūra, kurią jūs čia parodėte, nebūtinai turi patikti visiems. Tačiau apie Rūtos balsą aš jau nebesikartoju – tai tikrai yra kažkas kosmiško“, – komentarą užbaigė D. Filmanavičiūtė.

 

Žvaigždžių duetai

 

Praėjusį sekmadienį duetas iš aštuntos šoktelėjo net į penktą vietą, tačiau toks staigus įvaizdžio pakeitimas gali būti suprastas ne visų. Ar čigoniška dvasia ir cirko pasirodymai padės porai toliau kilti į rezultatų lentelės viršų? Nepamirštami pasirodymai ir ryškiausios emocijos – sekmadienį, 19:30, tik per LNK!