Pats geriausias būdas atšvęsti Valentino dieną – išmokti unikalią mylimojo meilės kalbą. Originali staigmena, atitinkanti partnerio Zodiako ženklą, neleis suabejoti jausmais ir įneš į santykius daugiau santarvės.

 

Avinas (03.21–04.20)Big,Red,Heart,On,Blue,Background,Of,The,Horoscope,And

 

Dažnai jaučiasi per daug užsiėmę, kad sulėtintų tempą ir pramogautų, tačiau svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio. Tam, kad išliktų dėmesio centre ir pajustų adrenalino skonį, vykite ten, kur knibžda žmonių, daug triukšmo, gardaus maisto ir gėrimų. Avinai dievina neprognozuojamas situacijas, todėl nusiveskite į naktinį klubą ar kazino, žaiskite vaidmenų žaidimą „Mafija“, mokykitės šokti tango. Pasiūlykite veiklą, kuri padėtų atsiskleisti lyderystei ir talentams. Linkę į nuotykius, kupini energijos ir drąsos, todėl tinka užsiėmimai, susiję su ištverme ir fizine jėga. Užsukite į laipiojimo arba batutų centrą. Šio ženklo atstovams svarbu, kad antroji pusė mėgtų tai, ką jie dievina, todėl bus laimingi įgydami bendrą patirtį.

 

Jautis (04.21–05.21)

 

Greičiausiai spyriosis ir nenorės švęsti meilės dienos. Žemės ženklas teikia pirmumą paprastumui, stabilumui ir komfortui. Patinka, jei gyvenimas bėga lėtai, įvykiai subtiliai keičia vienas kitą. Tai nereiškia, kad nenori nuveikti kažką ypatingo, bet staigmena neturėtų pakenkti vidiniam saugumui. Labiausiai patiks romantiška vakarienė žvakių šviesoje mėgaujantis gurmaniškais patiekalais, pavyzdžiui, jūrų gėrybėmis. Turėtų įvertinti pabėgimą į nuošalų vienkiemio namelį, kur galima netrikdomai vakaroti prie židinio su karšto šokolado puodeliu rankoje. Atpalaiduoja jutiminiai potyriai, todėl užsakykite SPA programą dviem su masažais ir kvapų terapija. Viskas, ką investuosite į partnerį (laiką, pinigus, energiją), sugrįš dešimteriopai.

 

Dvyniai (05.22–06.21)

 

Ideali šventė tokia, kurioje Dvyniai gali naudotis savo protu ir mokytis. Tai smalsūs ir intelektualūs žmonės, kuriuos jaudina dar nepažinti dalykai. Mėgsta balansuoti tarp pasakos ir tikrovės, dievina istoriją, fantastiką ir kriminalus. Svarbu, ar antroji pusė pastebi pomėgius, įžvalgas ir teorijas. Paliksite neišdildomą įspūdį, jei per Valentino dieną nusivesite į edukacinę programą muziejuje, maisto degustaciją, ekskursiją po miestą su gidu ar kino filmo premjerą. Vidinis mažas vaikas džiūgaus iš laimės patekęs į pabėgimo kambarį. Vakarienę planuokite ne moderniame interjere, o netradicinėje aplinkoje – pilies, dvaro, malūno ar senamiesčio rūsio restorane. Dvyniai sunkiai įsipareigoja, tačiau labai trokšta iš partnerio meilės įrodymų.

 

Vėžys (06.22–07.22)

 

Laimingiausi, kai rūpinasi kitais, todėl ne visada leidžiasi globojami. Valentino diena – ideali proga atsidėkoti už pastangas ir dėmesį. Tam, kad jaustųsi patogiai, neįtartų sureikšminimo ir privilegijų, supaprastinkite dienos rutiną ir pasikliaukite netikėtumais. Tyčia atsidurkite reikiamu laiku reikiamoje vietoje – ryte atsikelkite ankščiau ir paruoškite pusryčius, pasiimkite po darbo, kartu pagaminkite vakarienę. Padovanokite jaukų namų drabužių komplektą, kuriuos taip mėgsta. Vėžiai – romantiški ir sentimentalūs, nori jaustis mylimi ir artimi. Labiausiai patiks vakaras dviese lovoje, nubarstytoje rožių žiedlapiais. Šį Zodiako ženklą valdo Mėnulis, kuris glaudžiai susijęs su kūnu, todėl norės artimo sąlyčio su oda.

 

Liūtas (07.23–08.21)

 

Garsėja iniciatyvumu ir dosnumu, todėl demonstruodami meilę dažniausiai lenkia partnerį. Giliai širdyje – ne garbėtroškos, o mieli kačiukai, kurie labiau norėtų, kad mylimas žmogus mėgautųsi dėmesiu ir dovanomis. Nesistenkite pranokti, o užkariaukite nuoširdumu. Liūtai yra jautresni, nei atrodo. Parašykite meilės laišką ir išsiųskite tradiciniu paštu, padovanokite itin asmenišką daiktą: išgraviruotą papuošalą ar laikrodį, pagal užsakymą nutapytą paveikslą. Ego paglosto viskas, kas primena, jog yra mylimi. Nors dievina seksą, nesutiks praleisti lovoje visą dieną. Prasiblaškymui tinka triukšmingas baras, karaokė ar mėgstamiausio atlikėjo koncertas.

 

Mergelė (08.22–09.23)

 

Pedantiškai vairuoja savo ir artimųjų gyvenimo vairą, tačiau per Valentino dieną verta nuspausti stabdžio pedalą. Mergelei būtina nors kelis kartus per metus pasijausti vakaro žvaigžde, nors, tikėtina, kratysis šio vaidmens. Lepindami žvelkite į dovanas iš praktiškos pusės. Patiks naujas mėgstamiausių kvepalų buteliukas, prabangus satininės patalynės rinkinys, vazoninis kambarinis augalas. Planuodami meilės dieną apsaugokite nuo bet kokių organizacinių rūpesčių, kad partneris pailsėtų protiškai ir fiziškai. Aplankykite klasikinės muzikos koncertą, meno parodą, pasivaikščiokite gamtoje, užsakykite apsilankymą SPA ar vandens parke. Miegas – dar vienas būtinas geros savijautos garantas.

 

Svarstyklės (09.24–10.23)

 

Meilės ir grožio planetos Veneros globotiniai trokšta staigmenų, dovanų ir išskirtinio scenarijaus. Artimos visos Valentino dienos tradicijos, todėl neįmanoma perdozuoti raudonų širdelių, žvakių, gėlių, saldainių ir kitų mielų simbolių. Įvertins dalykus, susijusius su asmenine kūno priežiūra ar gera savijauta: prabangių kremų rinkinį, kosmetiką, masažo aliejų, kvapiąją žvakę ar automobilio aksesuarus. Moterims tinka dovanoti apatinį trikotažą, vyrams – odos gaminius. Svarstyklėms svarbi aplinkos estetika, todėl parinkite ištaigingo interjero restoraną. Pasiūlykite išbandyti skirtingų šalių (Indijos, Kinijos, Sakartvelo ar Tailando) virtuvę. Įspūdingos nuotraukos socialiniams tinklams – dar viena Oro ženklo užgaida, todėl pasiruoškite pozuoti ir fotografuoti.

 

Skorpionas (10.24–11.22)

 

Nedomina paviršutiniška Valentino dienos pusė. Nori pajausti autentišką ryšį, bendrumą su antrąja puse, todėl tai palanki proga pažinti vienas kitą giliau. Skorpioną nustebins ne daiktai, o poelgiai. Ką esate pasiruošę padaryti dėl mylimojo? Pasiimsite laisvą dieną? Atliksite už jį buities darbus? Užsakysite saviugdos ar psichologijos seminarų ciklą? Dovana priklauso nuo to, kas patinka kolekcionieriui, nes dauguma šio ženklo atstovų kaupia vertingus daiktus: knygas, paveikslus, vinilo plokšteles ar tauriuosius gėrimus. Suorganizuokite privačią vakarienę su samdytu virtuvės šefu ir barmenų šou. Rinkitės atokų staliuką prie lango, iš kurio atsiveria vaizdas į naktinį miestą ar gamtos peizažą. Venkite žmonių susibūrimo vietų ir visą dėmesį skirkite tik antrajai pusei.

 

Šaulys (11.23–12.22)

 

Mėgaujasi viskuo, ką siūlo gyvenimas, o rūpesčius išsklaido juoku. Moka linksmintis ir pakelti nuotaiką kitiems. Valentino dienai tinka viskas, kas telpa į žodį „nuotykiai“. Įvertins ekstremalias pramogas – šonaslydžio pamokas, pasivažinėjimą lenktyniniu automobiliu ar kartingu, čiuožimą pačiūžomis ar snieglente. Patinka lankyti naujas vietas, todėl nusivežkite į miestą, kuriame dar nebuvo, ir aplankykite „stand-up“ pasirodymą ar komišką spektaklį. Pateikite staigmenas išradingai ir šmaikščiai, pavyzdžiui, užrašykite į ispanų kalbos ir gitaros pamokas, kad išmoktų dainuoti serenadas. Padovanokite loterijos bilietų, kad laimėtų milijoną. Užsakykite stilistą, kad suformuotų naują garderobą.

 

Ožiaragis (12.23–01.20)

 

Reikia postūmio, kad išsilukštentų iš apsauginio kiauto ir atvertų jautriąją pusę, slepiamą nuo išorinio pasaulio. Leisdami pažinti save, nustebsite patys. Jausis laimingiausias pasaulyje, jei kompensuosite kūrybiškumo ir fantazijos stoką. Valentino dieną pakeiskite įprastą namų aplinką – pakvieskite mylimąjį į prabangų, tačiau ramų restoraną, užsakykite viešbutyje kambarį su burbuline vonia. Leiskite būti matomam ir lyderiauti. Turėtų patikti pokerio klubas, smiginio varžybos, karaokė baras. Žemės stichijos atstovas įvertins praktiškas dovanas, tokias kaip kojinės ar rankšluosčiai, todėl neverta leisti pinigų šokoladams ir balionams. Lepinkite staigmenomis dažniau nei kartą per metus ir sulauksite atpildo.

 

Vandenis (01.21–02.18)

 

Daugybė žmonių vasario 14-ąją švenčia ir gimtadienį, ir įsimylėjėlių dieną. Vandenis padėkos, jei atskirsite šias dvi progas. Pirmoje šventės dalyje suburkite pačius artimiausius žmones, kad pasijustų mylimas ir branginamas. Suorganizuokite teminį vakarėlį – patiekite maistą ant grindų, nesinaudokite kėdėmis, valgykite tik kinų lazdelėmis, apsirenkite raudonais drabužiais. Pasižymi nestandartiniu mąstymu ir dideliu kūrybiniu polėkiu, todėl įvairios keistenybės normalizuos jo pasaulėžiūrą. Išsiskirsčius svečiams pagardinkite šventę romantiškais akcentais – stebėkite žvaigždes pro teleskopą, stovyklaukite kambaryje pastatytoje palapinėje, pūskite muilo burbulus balkone. Vandenis visada džiaugsis sugrįžęs į vaikystę.

 

Žuvys (02.19–03.20)

 

Tai vienas romantiškiausių Zodiako ženklų. Neptūno globotiniai yra intuityvūs, empatiški, altruistiški. Tokie jausmingi ir audringi, jog gali pavargti nuo savęs. Norėdami subalansuoti jautrias sielos stygas, dovanokite pramogas, susijusias su kūrybiškumu, savirealizacija, relaksacija, dvasingumu. Patiks rašymo, tapybos, keramikos pamokos, įvairūs rinkiniai „pasidaryk pats“. Naudingi sveikatinimosi kursai – joga, pilatesas, reiki praktikos. Kadangi Žuvų ženklas valdo pėdas ir kulkšnis, kaip dovaną įvertins aukštakulnius (moterys) ar sportinius batelius (vyrai). Vandens stichijos atstovai džiaugsis priemonėmis vonios procedūroms: putomis, burbulais, aromatine druska. Pasimatymui rinkitės restoraną, esantį arti vandens arba ant vandens.

 

Autorius Jurgita Ramanauskienė