Pirmą kartą apie mokslinę galimybę, kad galėtų egzistuoti paralelios visatos, 1957 metais užsiminė amerikiečių fizikas Hughas Everettas III viename iš savo rašinių. Egzistuoja daug netikėtų įrodymų, kad alternatyvi realybė nėra tik mokslinės fantastikos pramanas. Jeigu tai tiesa, įmanoma, kad gyventojai iš paralelių visatų, gali bandyti su mumis užmegzti ryšį, bendrauti ir dalytis žiniomis, o galbūt net tiesa yra ta, kad yra daugybė kiekvieno žmogaus versijų, kurios gyvena skirtingose dimensijose…

 

visatos

4 įrodymai, kad paralelios visatos egzistuoja:

 

  • Vaiduokliai ir kiti paranormalūs reiškiniai. Vaiduokliai, pamėklės, vizijos apie mirusiuosius gali būti ženklas, kad tie asmenys yra gyvi ir sveiki kitame pasaulyje ir jūs ką tik galėjote akies krašteliu žvilgtelėti į tą alternatyvią realybę.

 

  • Déjà vu ir alter vu. Déjà vu yra vienas keisčiausių smegenų fenonomenų (be jo dar yra Déjà vecu ir Déjà visité). Déjà vu – tai į nieką nepanašus pojūtis, kad kažkas, ką dabar patiriate, jau buvo anksčiau, kad kažkas kartojasi. Déjà vecu – kai netgi žinoma, kas nutiks toliau. Alter vu – tai reiškinys, kai žmogus savo gyvenimą pasaulyje prisimena kitaip. Jį gali patirti keliautojai laiko, pavyzdžiui, jie prisimena, kaip vadinasi prekybos centras, bet ne tą pavadinimą, kuris yra dabar, o tą, kuris buvo kitoje laiko dimensijoje. Jie prisimena abi realybes. Manoma, kad tokie prisiminimai kyla iš ankstesnių mūsų versijų iš paralelinių visatų.

 

  • Sapnai ir paralelios visatos. Jeigu miegas – tai mažoji mirtis, tai kas tada yra sapnai? Kai kuriuos sapnus prisimenama, kai kurių – ne. Nors sapnavimo mechanizmo principai jau yra išaiškinti (jie kyla REM miego fazėje ir pan.), vis dar nėra žinoma tikroji jų prasmė. Galbūt jie leidžia žvilgtelėti į pasąmonę ir tai yra būdas smegenims išrūšiuoti informaciją? O galbūt tai langai į alternatyvias realybes?

 

  • Istorijos iš paralelių visatų. Norite tikėkite, norite ne, bet kai kurie žmonės tvirtina, kad yra atvykę iš paralelinio pasaulio. Įdomu ir keista, kad būtent todėl niekaip nepavyksta atsekti jų kilmės. Daugelis tikriausiai girdėjo apie Lerinos García ir vyro, atvykusio į Tokiją 1954 metais iš neegzistuojančios šalies, Tauredo, istorijos. Daug kas bandė paneigti šį faktą, bet pritrūko įrodymų. Galbūt iš tiesų egzistuoja paralelios visatos?