Dainininkas Vaidas Baumila nevengia itin aštriai pasisakyti opiausiais klausimais. Anot jo, viešai kalbėti tabu laikomomis temomis yra labai svarbu. Antradienį 20.30 val.  garsus vyras LNK laidoje „Kitu kampu” viešai prabils apie plastines operacijas, svajonių jaunikio etiketę ir aštrius pasisakymus socialinėje erdvėje.

 

Screen Shot 2018-01-08 at 12.22.52 (Small)

 

Nors dainininkas jau prieš kurį laiką viešai pristatė savo mylimąją Moniką, jam vis dar klijuojama svajonių jaunikio etiketė. Pasak atlikėjo, daugeliui žmonių tiesiog smagu kalbėti. „Su tokiais palyginimais jaučiuosi lyg Marijonas Mikutavičius”, – laidoje juokėsi Vaidas.

 

Screen Shot 2018-01-08 at 12.39.55 (Small)

 

 

Anot dainininko, žinomus žmones dažnai lydi skandalai ir patys įvairiausi gandai. Jų Vaidas apie save yra girdėjęs labai daug – nuo milijonierių tėvų, kurie jam padėjo išgarsėti, iki nebūtų plastinių operacijų.

 

Screen Shot 2018-01-08 at 12.41.26 (Small)

 

V. Baumilos nuomone, reaguoti į tokias kalbas yra beprasmiška. „Kažkada buvau labai jautrus ne tik gandams, bet ir kritikai. Dabar viską labiau priimu su sarkazmu ir su cinizmu”, – pasakojo jis.

 

Laidos vedėjai Indrei Stonkuvienei paklausus, ar kada nors drąsiai reikšti savo nuomonę socialiniuose tinkluose nebijantis atlikėjas ryžtųsi patraukti į politiką, Vaidas žodžių į vatą nevyniojo. „Į politiką tikrai niekada neisiu. Bet matant, kokie žmonės sėdi politikoje, net su savo aštriais pasisakymais, karjera ar klystkeliais, kurie galėtų išlįsti, aš ten galėčiau eiti. Galvojau, kad ten turi būti tik švarūs žmonės, bet, pasirodo, kad ne”, – sakė Vaidas.

 

Kaip dainininkas jaučiasi nuolat atsidurdamas gandų epicentre? Ar atlikėjas bijo senatvės? Galų gale, ar Vaidas dar ryžtųsi plastinėms operacijoms? Visa tai išvysti galėsite laidoje „Kitu kampu” antradienį 20.30 val. per LNK.