Šį šeštadienį BTV šou “Dainuok mano dainą” laukia įspūdingas Luko Pačkausko ir grupės “Kastaneda” hitų vakaras. Devyni dalyviai stebins vakaro herojų viena už kitą labiau netikėtomis dainų versijomis.

 

Karina Krysko

Daugelis žiūrovų Luką prisimena kaip legendinės dainos “Laikas” atlikėją, kur jis dainavo kartu su maestro Virgilijumi Noreika.

 

“Labai buvo sunku ir baisu ryžtis eiti pas maestro ir pasiūlyti įrašyti tokią dainą. Bet jis labai lengvai sutiko, jam pačiam labai patiko dainos melodija. Kūrinį įrašėme labai greitai. Nesitikėjome, kad “Laikas” taps tokiu hitu, kurį visi prisimins tiek daug metų. Šiandien galiu drąsiai sakyti – šią dainą prisimins ir ateityje, ji eina iš kartos į kartą”, – apie 2002-aisiais gimusią legendinę dainą pasakoja Lukas.

 

“Dainuok mano dainą” Luko ir V. Noreikos dainą perdainavo Karina Krysko – Skambinė. Žiūrovai jos netikėtą versiją išvys šeštadienį. “Čia – tikra intriga. Neįsivaizduoju, kaip ji repuos”, – stebėjosi Lukas prieš pasirodymą.

 

“Bijau, kaip nesugadinti dainos. Labai prasmingas tekstas. Ką gi, teks man užrepuoti. Tai darysiu pirmą kartą gyvenime”, – sakė Karina.

 

Dalyviai liko be žado po Karinos dainos. “Karina padarė stebuklą. Reta moteris moka gerai surepuoti, o Karinai pavyko. Ji repavo kaip užkietėjęs reperis vyras”, – gyrė kolegę Liepa.

 

Pažiūrėkite video iš Karinos repeticijos. Visą pasirodymą išvysite šeštadienį šou “Dainuok mano dainą” 19.30 val., per BTV.

 

VIDEO