Lietuvoje politikai dar vis nemoka naudotis socialiniu tinklu „Facebook“. Komunikacijos ekspertai vieningai teigia, kad tik Vilniaus meras Artūras Zuokas ir dar keli jaunesni politikai geba tinkamai išnaudoti socialinių tinklų teikiamą naudą.

 

20151028_politikai_facebook

Ir pats premjeras Algirdas Butkevičius sutinka, kad jo asmeninis profilis – labai sausas.

 

„Jūsų pastaba yra labai teisinga, mano „Facebook“ profilis yra labai sausas, ta prasme, kad vien tik apie darbą, susitikimus. Jau dabar yra daugiau šeimos nuotraukų ir šiek tiek iš laisvalaikio, bet aš, manau, kad dar reiktų sustiprinti. Turiu mažai laiko laisvalaikiui“, – KK2 laidoje 19.30 val. šį trečiadienio vakarą per LNK pasakys A. Butkevičius.

 

Šmaikštus ir ekspremjero Andriaus Kubiliaus „Facebook“ puslapis. Kadangi politikas – baikeris, tai visur talpina savo žygius su dviratukais. Jo socialinio tinklo puslapis – judrus. Štai paskutinė naujiena – pamestas išmanusis įrenginys.

 

„Na, parašiau kaip pamečiau „Samsung“ telefoną ir kaip Volodia iš Naujosios Vilnios rado ir grąžino“, – kalbėjo A. Kubilius.

 

Ypatingo dėmesio vertas Birutės Vėsaitės profilis. Birutė išsiskiria raudona spalva, o kartais išsiskiria noru tapti nuotaka.

 

„Na ten buvo rudenėlio šventė, ir ten buvo rudenėlis – tuoktuvių metas. Tai aš irgi įsigijau laikiną vyrą“, – apie nuotraukas savo „Facebook“ profilyje kalbėjo buvusi ūkio ministrė.

 

Tačiau B. Vėsaitė iki šios išgyvena dėl „Birutė Kūlnes“ profilio: „Pasijuokdavau kartu, aišku buvo skaudu, matyt buvo užsakymai ir netgi ne už dyką, bet ką padarysi. Taip jau yra“.

 

Daugiau istorijų apie politikų puslapius socialiniame tinkle Facebook žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.