TV3 seriale „Naisių vasara“ itin spalvingą Gardievučio personažą sukūręs aktorius Remigijus Pelenis filmavimo metu buvo priverstas tiesiogine prasme savo kailiu atsakyti už herojaus veiksmus. Mikės Melagėlio prototipui Gardievučiui teko nusimesti drabužius ir… lėkti per kaimą kaip mama pagimdė!

 

Šį „Naisių vasaros“ sezoną itin išpopuliarėjęs veikėjas Gardievutis TV3 žiūrovus sužavėjo savo charakterio silpnybe – išradingomis melagystėmis ir gudravimais. Pasirodo, jis net ir zootechniku įsidarbino apgaule – iš tiesų nėra baigęs jokių profesinių mokslų!

 

Darbo Mikė Melagėlis neteko, bet kaime liko. O čia nauja aistra – meninė fotografija. Vyrukas ims siūlyti vietinėms moterims fotografuoti jų… aktus. „Bet užtat filmavimo aikštelėje ganęs akis į nuogas panas mano veikėjas pats gavo nuogas palakstyti“, – šypsodamasis kalba R. Pelenis. Scenarijaus vingių, kas privertė vyrą nusimesti drabužius, jis neatskleidžia, tik užsimena, kad tokios atpildo valandos Gardievutis sulaukė dėl savo pramanų ir žmonų mulkinimo.

 

„Pirmą kartą man teko apsinuoginti prieš kameras. Pernelyg nesidrovėjau, tačiau kaip visuomet per filmavimus suveikė Merfio dėsnis: kol ruošiesi scenai, aplink tylu, bet tik pradėk filmuoti – tuoj traktorius iš už kampo atidulka, mašinos važiuoja, žmonės eina. Taip ir man – nuogas, tik lapais prisidengęs turėjau perbėgti daržą, o jame staiga pasirodė moteriškė su žoliapjove. ‚Atsiprašau!‘ – šaukiu jai ir bėgu. Iš gretimos trobos iššokęs vaikinas puola fotografuoti. Ir dar paštininkė pro šalį dviračiu pramindama kelia ranką ir sveikinasi. Sakau, pakelčiau ir aš ranką, bet negaliu…“ – prisimindamas neeilinę sceną juokiasi R. Pelenis.

 

Kas iš Naisių kaimo gyventojų Gardievučiui ištaisė tokią pamoką? Ir kokie kiti smagūs nuotykiai laukia šio personažo naujajame sezone, paaiškės šiokiadieniais 18.10 val. seriale „Naisių vasara“ tik per TV3!

 

„Naisių vasara“ – šiokiadieniais 18.10 val. tik per TV3!