Vaikystėje į ją panašios norėjo būti visos mergaitės. Jos gyvenimo istorija primena „Pelenės“ pasaką, kurioje neturtinga nuostabaus grožio mergina sutinka savo žavųjį princą ir ilgai laimingai gyvena. Ji – vieno žinomiausių ir populiariausių Lotynų Amerikos serialų pasaulyje – „Rozalinda“ (Rosalinda) pagrindinė herojė, kurią įkūnija kultinė meksikiečių aktorė Thalia. Jau nuo lapkričio 5-osios darbo dienomis 19.00 val. TV8 kanalo eteryje – serialo „Rozalinda“ serijos. Tai dar viena moterų televizijos dovana žiūrovėms pirmojo TV8 gimtadienio proga.

 

„Daug žiūrovių mūsų klausia – kada parodysime kokį nors serialą su garsiąja Thalia. Kadangi aktorė ištisą dešimtmetį buvo atsidėjusi savo muzikinei karjerai ir per šį laikotarpį susikrovė Grammy ir daug kitų reikšmingų apdovanojimų, televizijoje nevaidino. Dėl to TV8 žiūrovėms nusprendėme parodyti žymiausią Thalios serialą – puikiai pažįstamą, nostalgiją keliančią ‚Rozalindą‘“, – pasakoja TV3, TV6 ir TV8 užsienio programų vadovė Ieva Govedaitė.

 

Rozalinda – sąžininga, miela, sunkiai dirbanti mergina, pardavinėjanti gėles turguje. Netekusi mamos ji turi pasirūpinti seserimis, broliu ir padėti savo tėvui. Netikėtai jos kelyje pasipainioja milijonierių sūnus Fernandas Jose. Tą akimirką prasideda didžiausias Rozalindos džiaugsmas – į širdį ateinanti meilė ir didžiausias jos skausmas – kerštingi turtuolio tėvai bei pagiežingos, vargšę merginą sunaikinti trokštančios Fernando gerbėjos.

 

Garsiausi, Lietuvos žiūrovėms jau pažįstami meksikiečių aktoriai – Thalia, Fernando Carrillo, serialo „Aurora“ žvaigždė Angelica Maria, serialo „Gražuolė Betė“ aktorė Lupita Ferrer ir kiti kiekvieną darbo dieną TV8 eteryje pasakos vieną įspūdingiausių meilės istorijų.

 

 „Rozalinda“ – pirmadieniais–penktadieniais 19.00 val. tik per TV8!