Žiūrimiausia televizija TV3 pamažu atskleidžia šios vasaros eterio kozirius. Vakar, sekmadienį, didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ superfinale buvo atskleista dar viena karšta naujiena: greitai prasidės romantiškiausias vasaros realybės šou „Meilė ar pinigai?“ Premjeros dainą, kurią TV3 žiūrovai galės išgirsti visą vasarą, pristatė Martynas Kavaliauskas ir Urtė Šilagalytė. Visos merginos ir vaikinai nuo šiol kviečiami pildyti anketas TV3 puslapyje internete www.tv3.lt/meile-ar-pinigai ir pasinerti į karščiausią šios vasaros pažinčių žaidimą.

 

TV3_Meile_ar_pinigai_logo

Esate jaunas, energingas ir patrauklus? Galbūt romantiškas ar azartiškas? Ar svajojate rasti antrąją pusę? Tikite meile iš pirmo žvilgsnio? O gal tiesiog norite… užsidirbti pinigų? Trokštate nuotykių ar pasinerti į intrigų sūkurį? O gal slapta jūsų svajonė – tapti televizijos žvaigžde? Jei į bent vieną klausimą atsakėte teigiamai – skubėkite pildyti dalyvio anketą.

 

Jau greitai TV3 premjeroje „Meilė ar pinigai?“ keturios merginos apsigyvens prabangiame name ir stengsis užkariauti viengungio širdį. Jis – geidžiamas jaunikis − kvies merginas į pasimatymus. Dienos pabaigoje merginos bus pakviestos į specialią ceremoniją, tačiau ne kiekviena bus apdovanota palankumo ženklu. Tiesa, ne visos merginos čia ieškos meilės – jausmai gali būti pakeisti į… pinigus!

 

Iš pradžių sprendimo teisę turės vaikinas. Kiekvieną dieną jis rinksis su kuria mergina ar merginomis norėtų praleisti dienos dalį. Vakare vaikinas merginoms išdalins  stiklines širdeles, tuo parodydamas, kuri susilaukė didžiausio jo dėmesio, kuri mažiau, o kuri mažiausiai. Ir taip visą savaitę. Savaitės pabaigoje daugiausia širdelių – daugiausia vaikino dėmesio ir simpatijų – sulaukusiai pretendentei vaikinas dovanos vieną didelę stiklinę širdį.

 

Šį simpatijų, o gal net įsižiebusios meilės, simbolį vaikinas įteiks romantiškoje aplinkoje. Jis iki pat lemtingo vakaro nežinos, ar ta, kuriai padovanojo savo širdį, nusipelnė nuoširdžių jausmų. Mat kiekviena merginoms iš vaikino įteikta širdelė bus įvertinta tam tikra pinigų suma. Dalyvis iki pat paskutinio vakaro nežinos, ar mergina jį visą savaitę viliojo dėl jausmų, ar tiesiog dėl pinigų!

 

Ką pasirinks mergina: meilę ar pinigus? Jei meilę, – ji priims širdį ir pora drauge paliks šou. Jei pinigus, – mergina sudaužys jai įteiktą stiklinę širdį. Kitą savaitę situacija bus kitokia – į šou „Meilė ar pinigai?“ vasarnamį atvyks viena mergina ir keturi  vaikinai…

 

Premjera „Meilė ar pinigai?“ – jau greitai tik per TV3!