Kaskart vis naujomis, filmų scenarijus primenančiomis tikrų moterų istorijomis stebinantis TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ šį šeštadienį televizijos žiūrovus supažindins su dar dvejomis būsimomis nuotakomis. Sunkų nėštumą patyrusi projekto dalyvė Sandra pasakos apie nerimą besilaukiant vaikelio, o Raimonda pasidalins neįtikėtinu savo žygdarbiu – vos pilnametystės sulaukusi moteris ne tik jau sūpavo pirmagimį, bet ir įsivaikino tris savo seseris, kuomet iš jos mamos buvo atimtos motinystės teisės.

 

Dalyvių atvykimas į Belmontą (Small)

 

Projekte „Misija: vestuvės“ iš pradžių varžėsi net 12 būsimų nuotakų, kurių didžiausia svajonė – profesionalų pagalba patobulinti savo išvaizdą ir laimėti pagrindinį šou prizą – vestuvių šventę pramogų ir poilsio centre „Belmontas“. Tačiau kiekvienoje laidoje šansą laimėti išvaizdos pokyčius ir patekti į finalą laimi tik viena iš būsimų nuotakų.

 

Dalyvių atvykimas į Belmontą2 (Small)

 

Šiandien televizijos žiūrovai išgirs dar dviejų būsimų nuotakų istorijas. Viena jų – Sandra, kuri savo mylimąjį pažinojo dar vaikystėje, tačiau judviejų draugystė į romantiškus jausmus išaugo kur kas vėliau. Pora susituokė, ėmė lauktis vaikelio, tačiau Sandros nėštumas buvo itin sunkus – ji rizikavo parasti kūdikį.

 

Išlikimo užduoties akimirka (Small)

 

„Kai laukiausi 25 savaitę tiesiog pradėjau kraujuoti ir buvau išvežta į ligoninę. Ačiū likimui, kad išsaugojome mūsų vaiko gyvybę“, – sakys Sandra ir tikins, kad visos problemos jau praeityje, ji su vyru džiaugiasi tėvyste ir planuoja bažnytinę santuoką.

 

Raimonda (Small)

 

Kita „Misija: vestuvės“ išlikimo kovos dalyvė – Raimonda, kuriai gyvenimas nuo ankstyvo amžiaus nepagailėjo sunkių išbandymų. Dar būdama nepilnametė ji ėmė lauktis nuo tuomet mylėto vaikino. Tačiau susilaukus dukters Raimondą pasiekė skaudi žinia – iš jos mamos buvo atimtos motinystės teisės. Vos sulaukusi pilnametystės Raimonda nutarė globoti tris mažametes seseris. Negana to – ją paliko dukters tėvas.

 

Raimonda ir Sandra išlikimo užduotyje (Small)

 

„Dvidešimties metų jau buvau daugiavaikė. Stengiuosi būti tvirta nes vienintelis ramstis šeimoje sesėms buvau aš“, – atviraus Raimonda. Dabar moteris džiaugiasi sutikusi tikrą vyrą, kurio neatbaidė nei jos dukra, nei savais vaikais tapusios seserys.

 

Tiesa, prieš žengdamos link altoriaus abi išlikimo kovos dalyvės atskleis taip pat siekiančios išpildyti didžiausią svajonę – atsikratyti išvaizdos problemų. Sandra ir Raimonda nepatenkintos savo odos būkle, veido raudoniu, taip pat moterys nori sveikos ir baltos šypsenos.

 

Raimonda2 (Small)

 

Būsimos nuotakos dėl savo problemų konsultuosis su tikrais grožio profesionalais: internetinės grožio parduotuvės „Klipshop“ atstove, kuri dalyvėms parekomenduos vertingos kosmetikos, taip pat apsilankys lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje „Estetus klinika“ bei implantologijos ir estetinės odontologijos klinikoje „Neodenta“, kur geriausi šių sričių gydytojai pasiūlys tinkamiausius gydymo sprendimus.

 

Sandra (Small)

 

Tačiau dėl savo išvaizdos pokyčių ir kelialapio į finalą merginoms teks ir pakovoti. Sandra ir Raimonda dalyvaus nuotaikingoje išlikimo užduotyje, kuri gali nulemti pergalę. Joms teks sudaryti išskirtinį vestuvių meniu, kurį vertins tikri vestuvių profesionalai – „Bernelių užeigos“ kulinarijos meistrai.

 

Šou komisija (Small)

 

Savo lemiamus balus taip pat skirs ir grožio ir medicinos atstovai, kurie yra komisijos nariai. Tik jie nuspręs, kuri iš moterų – Sandra ar Raimonda – yra vertesnė išvaizdos pokyčių ir kelialapio į šou finalą.

 

Kuri iš išlikimo kovos dalyvių pelnys komisijos balsus ir įveiks specialią užduotį? Kaip būsimos nuotakos susidorojo su gyvenimo sunkumais ir atrado meilę? Visi atsakymai jau šiandien, šeštadienį realybės šou „Misija: vestuvės“ išlikimo kovoje.

 

Naujas, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – šeštadieniais 18 val. per TV3!

 

Nuotraukos - tomasfoto.lt