Šeimos ir švenčių televizija TV3 ruošiasi galingam dvidešimtajam gimtadieniui ir jau kovo 7 dieną pradės naują laidų ciklą apie kultinėmis per dvidešimt metų tapusias laidas – „Mano TV3. Jau dvidešimt metų!“

 

Net devynių laidų ciklas, kurį vesti patikėta naujosios TV3 kartos laidų vedėjui Mindaugui Rainiui, TV3 žiūrovus sugrąžins į televizijos istoriją ir primins visas Lietuvos žiūrovų per 20 metų pamėgtas laidas ir projektus, laidų vedėjus ir TV3 eteryje užgimusias žvaigždes, serialus ir TV žaidimus.

 

„Tai bus geriausia vitamino dozė šiam pavasariui – daug humoro, jaudinančių akimirkų, nostalgiškų kadrų, nuotykių ir atvirų pokalbių su tuomečiais ir dabartiniais herojais. Prisiminsime ir tuos, kurie ilgus metus dirbo TV3 televizijoje ir kurių šiandien, deja, jau nėra tarp mūsų. Į TV3 televizijos istoriją pažvelgsime kitomis akimis“, – sako laidos vedėjas ir TV3 projekto „Šok su manimi“ nugalėtojas M. Rainys.

 

Kultiniai realybės šou „Akvariumas“, „Holivudas“ ir „Dangus“, maestro Vytauto Kernagio vesti projektai „Džiunglės“ ir „Robinzonai“, Lietuvos televizijų istoriją pakeitęs projektas „TV pagalba“, humoro projektai „Dar pažiūrėsim“, „Policijos akademija“, legendinė laida „Langas į gamtą“ su profesoriumi Ričardu Kazlausku, sesutės Barbaros anglų kalbos pamokos, juoktis ir vėl priverčiantis Vytauto Šapranausko, Raimundo Bingelio ir Raimundo Šilansko trio, pasiutusi „Tangomanija“, „Laimės ratas“, TV3 Žinios su Mariumi Veseliu – ir tai tik maža dalis to, ką TV3 primins savo žiūrovams unikaliais išsaugotais kadrais.

 

„Mieli TV3 žiūrovai, pasiruoškite gražiausiems prisiminimams kiekvieną ketvirtadienį nuo kovo 7 dienos – neabejojame, kartais prireiks net nosinaitės nusibraukti juoko ir sentimentų ašaroms, – sako šypsodamasis M. Rainys. – Esame be galo dėkingi visiems žiūrovams, kurie tiek metų – jau 20 metų – yra su mumis!“

 

 

Premjera „Mano TV3. Jau 20 metų!“ – jau nuo kovo 7-osios tik per TV3!