TV3 televizijos socialinės dokumentikos laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė laidos herojus ir žiūrovus darbo dienomis 16.30 val. žavi gerais darbais ir įvairiausių gyvenimiškų situacijų sprendimais. Tiesa, daugelis Gerdos gerbėjų nežino, kad vienas didžiausių žymios moters pomėgių – dainavimas. Besibaigiant žiemai, meilės muzikai įkvėpta Gerda klausytojų teismui pristato savo kūrinį „Sniego deivė“.

 

TV3_TV_Pagalba_Gerda_2

„Kažkada turėjau svajonę tapti dainininke – lankiau muzikos mokyklą, keletą metų dainavau chore, vėliau lankiau privačias vokalo pamokas pas Kauno valstybinio operos teatro solistę Gitaną Pečkytę. Deja, svajonė liko neįgyvendinta. Ir ne todėl, kad pritrūko ryžto ar noro – tiesiog atradau save kitoje srityje – žurnalistikoje“, – pasakoja „TV Pagalbos“ gelbėtoja.

 

Moteris sako, kad dainavimas jai iki šiol tebėra didžiausias laisvalaikio pomėgis. „Prieš kelerius metus įrašiau keletą dainų, o jos taip ir liko gulėti stalčiuje. Ko gero todėl, kad pačios idėjos nebuvo iki galo subrandintos, kad pasiektų klausytojų ausis“, – prisimena Gerda.

 

„Maždaug prieš pusmetį mano draugo ir kolegos Andriaus Žemaičio 16-metis sūnus Vincentas, kuriantis progresyvaus hauso muziką, atsiuntė paklausyti naujai „iškepto“ savo kūrinio. Daina visai mūsų šeimai labai patiko. Tiesa, tąkart nė nepagalvojau apie tai, jog mano vokalas galėtų papildyti šią skambią melodiją. Tačiau Vincento pasiūlymas įrašyti mano vokalą suintrigavo ir nutariau pabandyti“, – dainos „Sniego deivė“ atsiradimą atskleidžia G. Stiklickienė.

 

Jiedu ilgai diskutavo kokį variantą pasirinkti. „Svarstėm, ar daina turėtų išlikti progresyvaus hauso stiliaus ar reikėtų ją šiek tiek „supopsinti“, kad kūrinys taptų priimtinesnis lietuvių ausiai. Po ilgų diskusijų pasirinkome antrąjį variantą“, – pasakoja Gerda.

 

Ji prisipažįsta – apie dainos žodžius mąstė ilgai: „Norėjosi, kad tekstas nebūtų lėkštas ir eilinis. Žodžius dainai parašė Vilius Krivickas. Ir štai pirmąjį savo darbą atiduodame klausytojų teismui“, – džiaugiasi Gerda, užsimindama, kad su komanda jau dirba prie naujų muzikinių projektų.

 

Gerdos dainą galima išgirsti internete:

www.tv3play.lt/programos/tv-pagalba/574287?autostart=true

www.youtube.com/watch?v=z5ipENvQmMY&feature=youtu.be

 

 „TV Pagalba“ – 16.30 val. per TV3!