LNK interneto televizijoje startuoja projektas „Pelenė Princesė“, kurio kiekvienoje serijoje lietuvės merginos susikeičia gyvenimais. Laida kuriama pagal ypatingo populiarumo Ukrainoje ir kitose šalyse sulaukusio realybės šou formatą „Turtuolė Varguolė“, kurio metu merginos iš skirtingų socialinių sluoksnių apsikeičia vietomis.

F012745L 1 FIX.mov_snapshot_20.18.796

prekės ženklo „Top to Bottom“ kūrėja Gabrielė Gineikaitė

Pirmojoje lnk.lt rodomoje „Pelenė Princesė“ laidoje gyvenimais pasimatuos gražuolė drabužių dizainerė, prekės ženklo „Top to Bottom“ kūrėja Gabrielė Gineikaitė ir paprasta mergina iš Ukmergės rajono Miglė, dirbanti ūkyje.

 

Laisvės alėtojoje prabangiuose apartamentuose gyvenančios Gabrielės kasdienybė – sveikas maistas, puošnūs rūbai, padelio tenisas, šaudymas ir grožio procedūros. Tuo metu kukliame bute gyvenanti 24 metų Miglė iš Masiulių kaimo, be darbo ūkyje, internetu prekiauja drabužiais, papuošalais ir pigia kosmetika. Jos laisvalaikis – su šeima ir augintiniais. Įžengusi į princesės butą, pelenė nustėro. „Žinojau, kad yra pasiturinčių žmonių, bet niekada nemačiau, kaip jie gyvena“, – stebėjosi Miglė, apžiūrinėdama stilingą židinį ir lengvu spustelėjimu atsidarančias virtuvės spinteles.

 

Iš Gabrielės gavusi penkis šimtus eurų dienos išlaidoms, mergina sakė niekada nemačiusi tiek pinigų vienoje vietoje. O štai princesei ji paliko tik dėvėtų drabužių ir papuošalų, kuriuos viešnia turės parduoti vietos turgelyje. Naujuosiuose namuose princesė Gabrielė neturės net geriamo vandens, o maistui teko uždarbiauti prekiaujant daiktais turguje.

 

„Juokinga ir graudu man“, – turguje sako Gabrielė, pirmuosius penkis užsidirbtus eurus turėjusi investuoti į kebabą, kurį pačiai teko susisukti vietos kioskelyje.

 
F012745L 1 FIX.mov_snapshot_11.52.232

Mergina iš Ukmergės rajono Miglė.

Ar princesė, pratusi prie prabangaus gyvenimo, puošnių suknelių, grožio procedūrų, sugebės užsidirbti maisto kaimo turgavietėje? Ar prabanga ir pašėlęs gyvenimo ritmas tiks paprastai merginai iš kaimo?

Tai – nereali galimybė dviem merginoms pasimatuoti svetimą gyvenimą ir suprasti, apie ką iš tikrųjų jos svajoja.

 

Laida kuriama pagal formatą, įsigytą iš ukrainietiško TV kanalo „1+1“, Ukrainoje šis šou jau devynerius metus rodomas pavadinimu „Turtuolė Varguolė“ („Panyanka–Selyanka“).

 

„Formatas labai suprantamas ir prikausto dėmesį: merginos iš skirtingų pasaulių keičiasi vietomis. Jos stengiasi suprasti, kaip gyvena kiti žmonės, pasinerti į kitą aplinką ir smagiai praleisti laiką. Tarp šio formato vertybių – atvirumas pasauliui ir naujai patirčiai, išankstinių nusistatymų atsikratymas, komforto zonos atsisakymas ir savo ribų plėtimas. Merginoms tai – nauja nepakartojama patirtis, galimybė pamatyti, kaip gyvena kiti žmonės, pasisemti motyvacijos“, – sako formatų pardavėjai iš Ukrainos, TV kanalo „1+1“.

 

„Pelenė pamatys, kaip gyvena princesės, naudosis visais ištaigingais malonumais, pirmą kartą išbandys SPA, ar kokį nors kitą princesės užsiėmimą. O tuo metu princesei teks prisiminti, ką reiškia kasdieniai namų ruošos ar ūkio priežiūros darbai. Visa Lietuva galės pamatyti, kaip stipriai skiriasi lietuviškų princesių ir pelenių gyvenimai“, – sako lietuviškojo šou kūrėjai.

 

Šou „Pelenė Princesė“ su Lietuvos merginomis  – jau LNK interneto televizijoje.