BTV realybės šou „Pragaro virtuvė” iš šešiolikos dalyvių liko tik devyni. Nuo šiol jie visi – moterys ir vyrai -  gyvena kartu. Tačiau tokie pokyčiai tarpusavio santykiams neišėjo į naudą.Jie turėtų varžytis virtuvėje – dėti visas jėgas, kad įrodytų esantys geriausiais kulinarais. Tačiau savo energiją realybės šou „Pragaro virtuvė” dalyviai švaisto pykdamiesi tarpusavyje: apkalbėdami, skųsdami vienas kitą jie užsimiršta, kad yra stebimi televizijos kamerų dvidešimt keturias valandas per parą.

Praeitą savaitę visiems „Pragaro virtuvės” dalyviams pradėjus gyventi kartu įtampa paaštrėjo. Suerzinti kitus gali bet kuo – net, kad, pavyzdžiui, kambaryje rodaisi per mažai apsirengęs. „Pusplikė prieš visus laksto, nors figūra tikrai ne tokia, kad galėtų didžiuotis” , – BTV realybės šou dalyvę Veroniką apkalbinės konkurentai. Šią savaitę visi lyg susimokę eina prieš ją…

 

Veronika atsilaiko prieš kitų puolimą, tačiau „Pragaro virtuvėje” yra kur kas silpnesnių nei ji. „Nežinau, gal kad kiti turi daugiau patirties tiek virtuvėje, tiek gyvenime, jiems sekasi lengviau. Aš jau nebegaliu čia būti. Čia – tikras pragaras”, – ašarų upelių nebesuvaldys jauniausia šou dalyvė Rūta.

Suvaldžius emocijas „Pragaro virtuvės” dalyvių lauks naujas iššūkis virtuvėje – šįkart jie turės pagaminti patiekalus, turinčius mažai kalorijų, o juos vertins ne tik šou vedėjas Liutauras Čeprackas, bet ir profesionali dietologė.

„Prgaro virtuvė” – antradienį 21.25 per BTV