Artėjant šv.Valentino dienai žinomas humoristas, įvairių internetinių bei televizijos laidų kūrėjas ir vedėjas Timūras Augucevičius ragina visus įsimylėjėlius būti išradingesniems ir meilėje prisipažinti viešai. Jau vasario 8 dieną „Lietuvos ryto“ TV eteryje startuojanti nauja romantika alsuojanti laida „Aš tave myliu“, kurios vedėju taps šmaikštusis T. Augucevičius, kvies ne tik nustebinti brangiausius savo meilės prisipažinimu, bet ir laimėti nepamirštamą savaitės kelionę įsimylėjėlių porai.

 

LR_TV_ATM_Timuras Augucevicius

„Dar neprisipažinai savo antrąjai pusei, kad ją myli? Nufilmuok savo meilės prisipažinimą, siųsk adresu myliu@lrytas.lt iki vasario 5 dienos ir Valentino dieną laimėk įspūdingą savaitės kelionę dviems“, – dalyvauti „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Aš tave myliu“ kviečia T. Augucevičius.

 
Linksmiausi, romantiškiausi, šilčiausi ir išradingiausi vaizdo įrašai su meilės prisipažinimais savo antrajai pusei bus talpinami portale tv.lrytas.lt, bei „Lietuvos ryto“ televizijos Facebook puslapyje, kur žiūrovai patys galės balsuoti ir nuspręsti, kurią porelę išsiųsti į nuostabią kelionę, skirtą tik jiems.

 

 

Laidos „Aš tave myliu“ finalas įvyks šv. Valentino dieną, vasario 14-ąją, kuomet dviems įsimylėjeliams bus įteiktas didysis prizas. Nepraleisk progos įgyvendinti savo svajonę – jau dabar siųsk savo meilės prisipažinimą el. paštu myliu@lrytas.lt ir laimėk nuostabią kelionę skirta tau ir tavo mylimajam.