Vienas iš TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtojų Edgaras Navickas pirmą kartą išbandė laidos vedėjo kėdę. Tokį patyrusį ir tokio aukšto ūgio scenos partnerį netruko įvertinti ir laidos vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva. „Būti šalia tokio šilto, su geru humoro jausmu ir komunikabilaus vedėjo – išties nepakartojama“, – pasakojo R. Šakalytė-Jakovleva.

 

TV3_TVPagalba_1

 

Debiutą didžiojoje „TV Pagalbos“ studijoje turėjusiam E. Navickui teko nelengva tema – į laidą kreipėsi trys seserys, kurios atsisakė karšinti savo seną mamą.

 

„Ji nugyveno savo amželį. Ji turi septynis vaikus, tačiau juos augino svetimi. Ji neturi nei namo, nei jokio kito turto. Ji netrukus atsidurs gatvėje ir nė vienas… nė vienas iš septynių jos vaikų nenori jos karšinti. Klausimas – kodėl?”, – laidą pradės R. Šakalytė-Jakovleva.

 

E. Navickas bandys suprasti, kas turėjo atsitikti vaikų gyvenimuose, kad jie visi nusisuko nuo mamos. „Kas jums telpa žodyje mama? Ar mama – tik genų rinkinys, kurį ji perdavė jums? Ar kažkas daugiau?”, – tokį klausimą užduos Edgaras vienai iš senolės dukterų Daliai.

 

TV3_TVPagalba_2

 

Kita dukra Zita taip pat nepatyrė nei mamos meilės, nei šilumos. Kai dabar mamai reikia paramos ir pagalbos, Zita nusisuka. „Kur ji buvo, kai buvau vaikas? Kur ji buvo, kai augau? Kodėl jos nebuvo, kai man labiausiai reikėjo?“, – klausia Zita.

 

Trys dukterys laidos metu atsisakys mamos. Edgaro rankose atsidurs trys lapai su parašais – vaikai atiduos mamą valstybės globai.

 

„Man patinka bendrauti su žmonėmis, dažnai aš žinau, kaip išspręsti daugelį jų problemų. Taip, kartais net ir mane nustebina. Tačiau tokie gyvenimai, tokie žmonių sprendimai“, – pasakos E. Navickas.

 

Drama, kuri nepaliks abejingo nė vieno žiūrovo. R. Šakalytės-Jakovlevos ir patyrusio televizijos gelbėtojo E. Navicko duetas. Jūs negalite to praleisti. Jau šiandien per TV3 16.30 val. laidoje „TV Pagalba“.