Visiškai neseniai stilingu užrašu ant rankos pasipuošusi laidos „Mes pačios“ vedėja Nijolė Pareigytė Rukaitienė  šiandien jau kalba apie tatuiruočių naikinimo būdus.

 

Nijolė Pareigytė

„Nors dabar labai džiaugiuos šiuo grožiu, tačiau neatmetu galimybės, kada nors jį panaikinti. Smagu, kad tai, kas buvo neįveikiama anksčiau, šiandien technologijų ir naujausių lazerių pagalba yra visiškai ir neskaudžiai panaikinama“, -  sekmadienį 9.30 val. per LNK  laidoje „Mes pačios“ kalbės moteris.

 

Tatuiruotės – vienas kontraversiškiausių kūno puošybos būdų. Nors jomis džiaugiasi vis daugiau moteriškosios lyties atstovių, o piešinių ant kūno madas demonstruoja visame pasaulyje garsios moterys, atvejų, kai odoje išraižyti simboliai tampa nebepageidaujami, yra labai daug.

 

Pasak kosmetologės Ugnės Mikienės, padėti  atsikratyti nepageidaujamų žymių gali padėti lazerinės technologijos. „Galiu patvirtinti, jog šiandien yra gan paprasta pašalinti ne tik įkyrėjusias tatuiruotes, tačiau ir nepavykusį permanentinį makiažą, aknės žymes bei daugelį kitų odos pigmentacijos problemų“, – pažymi „Laserstyle“ darbuotoja.

 

Šio sekmadienio LNK laida „Mes pačios“ domėsis ne tik lazerio galimybėmis išnaikinti tai, ką sukūrė paauglystės hormonų audros, bet ir daug dėmesio skirs moterų mitybos temai. Laidos vedėja Nijolė tęs eksperimentą ir ieškos galimybių kaip išmokti sveikiau maitintis moterims, kurios didžiąją dalį laiko praleidžia ne tik automobilyje, bet ir už uždarų ofiso durų. Laidos žiūrovams daug naudingos informacijos suteiks dietologė doc. dr. Edita Gavelienė. Smalsiausieji „Mes pačios“ fanai galės stebėti Nijolės žingsnį ant svarstyklių ir parausti privertusius jo rezultatus.