Katažinos ir Deivido Zvonkų vestuvės – bene labiausiai lauktas ir daugiausiai aptarinėtas šių metų įvykis. Tačiau niekas nematė itin audringo Katažinos mergvakario vaizdų.

 

vlcsnap-2014-09-05-14h12m11s98_1680x945

Pasirodo, prieš pat vestuves milžiniškas pulkas artimiausių Katažinos draugių būsimąją nuotaką pažadėjo pamokyti santuokinio gyvenimo paslapčių. Katažinai buvo pasakyta, kad jiedvi su Bunke skrenda į koncertą Ignalinoje. O iš tikrųjų atsidūrė Antano Guogos valdoje, kuriose jų laukė artimiausios Katažinos bičiulės.  Merginos kaip reikiant atsipalaidavo. Taigi, medžiaga buvo ilgai ir kruopščiai slepiama. Tačiau jau šį vakarą 19.30 laidoje „KK2 penktadienis“ bus atskleista tikroji tiesa apie tai, kaip audringai ir nevaržomai siautė Katažina, Liepa Mondeikaitė, Natalija Bunkė ir būrys kitų.

 

Vienas įdomesnių mergvakario momentų… Katažinos kūdkis. Moteris neabejoja ji turės mergaitę, kurią pakrikštys… Dorota. „Mergaitė man, vardas Deividui“, – taip savo pasirinkimą motyvavo būsimoji nuotaka.

 

Dar daugiau įspūdingiausių šios vasaros vestuvių momentų,  visiškai nauja studija ir staigmenos laidos žiūrovams bei svečiams jau šį penktadienio vakarą 19.30 val. „KK2 penktadienyje“!